Бізнес-каталог

Інтергарант, ПП

вул. Бельведерська, 16, офіс 3 / вул. Дудаєва 1

Реклама

Профі Дах

«Інтергарант» — це прийнятна вартість пластикових вікон в поєднанні з високою якістю.

Маючи власний високо обладнаний виробничий комплекс, наша компанія може дозволити собі пропонувати споживачеві відмінну продукцію, виключаючи можливі торгові націнки, за мінімальною ціною. Працюючи з одним з кращих віконних профілів, таких як VEKA, що є еталоном надійності, краси і довговічності, ми поставляємо на український ринок, одні з кращих високоякісних віконних систем, які не викликають нарікання і заслуговують на довіру споживача.

Крім того компанія Інтергарант пропонує своїм клієнтам широкий асортимент віконних систем різної комплектації, форм і забарвлень. Всі комплектуючі для пластикових і алюмінієвих конструкцій проходять суворий відбір і мають сертифікати відповідності, що гарантує вікну стабільне функціонування протягом усього терміну експлуатації.

Сучасне німецьке обладнання дозволяє нам виконувати широкий спектр моделей будь-якої конфігурації (включаючи виготовлення за індивідуальними кресленнями) з різними механізмами відкривання: відкидним, поворотним або поворотно-відкидним.

Суворий контроль на всіх етапах виробництва зводить до мінімуму виникнення дефектів. Всі замовлення виконуються точно в зазначений термін.

«Інтергарант» — це великий досвід роботи і високий професіоналізм співробітників, глибокі знання всіх нюансів виробництва і експлуатації сучасних віконних систем.

Щоб приступити до виконання замовлення, наші монтажники проходять спеціальний курс підготовки в навчальному центрі, який є в арсеналі компанії, це дозволяє повністю виключити неправильне встановлення віконної системи і максимально продовжити термін її експлуатації.

Ви отримаєте гідну увагу вже з першої хвилини спілкування з нами. Досвідчені і компетентні менеджери дадуть відповідь Вам на будь-які питання, пов’язані не тільки з придбанням вікон, а й допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант конструкції, що ідеально підходить для Вашої квартири або будинку.

Компанія «Інтергарант» — це цілий спектр послуг: від професійних консультацій до виготовлення вікон і подальшого оперативного монтажу, і якісного обслуговування в експлуатаційний період.

Інформацію оновлено: 31.01.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.

Реклама

Профі Дах