Про нас

«Афіша Прикарпаття» вітає вас!

ap.if.ua - найбільший сервіс оголошень в Івано-Франківську та області.

 

Наша мета

 

Понад 20 років на рекламному ринку Прикарпаття ми надаємо можливість людям зручно та вигідно продавати і купувати товари, пропонувати послуги, знаходити працівників і роботу.

 

Чому варто подавати оголошення саме на ap.if.ua

  1. Зручні і прості способи подачі оголошення. Ви можете розміщувати оголошення

- самостійно через сайт;

- телефоном;

- електронною поштою;

- через будь-який зручний вам месенджер;

- особисто прийти в офіс. 

 

Наші консультанти завжди порадять, як краще скласти текст, додати фото, який тип оголошення буде найефективнішим, а також за потреби запропонують додаткові рекламні можливості.

  1. 99% авторів оголошень - з Прикарпаття. Купуючи товар у місцевого продавця, ви не маєте додаткових витрат на доставку, а також можете зустрітись і особисто перевірити товар. За останні 5 років ми не отримали жодної скарги на шахраїв, які продають через ap.if.ua. 

  2. Прозора, зрозуміла цінова політика. У нас дуже доступна вартість комерційних оголошень, яка не зростала з 2018 року.

  3. ap.if.ua - не лише сайт. Всі оголошення та реклама паралельно друкуються у єдиному на сьогодні обласному тижневику оголошень "Афіша Прикарпаття". Це гарантує найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу пропозицію для покупця.

 

Тут ви знайдете все, що потрібно: будь-які товари, інформацію щодо оренди, купівлі та продажу нерухомості на Прикарпатті, безліч пропозицій з працевлаштування, послуги з усіх сфер життя. 

Розмістити оголошення у нас дуже просто – достатньо зареєструватись, обрати категорію, зробити привабливий опис, додати фото, вказати ціну і контактні дані. 

Будь ласка, попередньо ознайомтесь з Користувацькою угодою та Правилами публікації оголошень та реклами!

Пропонуємо користуватися нашим Каталогом компаній, де розміщено інформацію понад 3000 підприємств та організацій області. Інформація оновлюється щодня!

Актуальні події, місцеві новини, анонси культурно-мистецьких заходів на території області ми збираємо у рубриці «Новини».

Усе це і багато іншого на сторінках сайту ap.if.ua!

 

"Афіша Прикарпаття" – ваш надійний партнер. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!