Bear Souvenirs

Про проект Афіша Прикарпаття

Вітаємо вас на порталі «Афіша Прикарпаття»!

Тут ви знайдете все, що потрібно: будь-які товари, інформацію щодо оренди, купівлі та продажу нерухомості на Прикарпатті, безліч пропозицій з працевлаштування, послуги з усіх сфер життя. Оголошення завжди актуальні – наша база оновлюється онлайн, оголошення дублюються на сайті та в друкованому виданні, що гарантує найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу пропозицію для покупця. В кожному свіжому номері до вашої уваги пропозиції товарів та послуг! Розмістити безкоштовне оголошення у нас дуже просто – достатньо зареєструватись, обрати категорію, зробити привабливий опис, вказати ціну і контактні дані. 

Будь ласка, попередньо ознайомтесь з Користувацькою угодою та Правилами публікації оголошень та реклами! Пропонуємо користуватися нашим Бізнес-довідником, де розміщено інформацію понад 1000 підприємств та організацій області. Інформація оновлюється щодня! Актуальні події, місцеві новини, анонси культурно-мистецьких заходів на території області ми збираємо у рубриці «Новини». Усе це і багато іншого на сторінках порталу ap.if.ua! "Афіша Прикарпаття" – ваш надійний партнер. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!

ПРО НАС

«Афіша Прикарпаття» - бізнес-проект, який  успішно працює на рекламному ринку Івано-Франківщини та всієї України і вміщує:

друковане видання - рекламно-інформаційний тижневик «Афіша Прикарпаття»;

- основний сайт проекту - ap.if.uа;

сторінки проекту у соцмережах.

Засновник та видавець тижневика "Афіша Прикарпаття" – ПП «МЕДІАГРУПА АФІША ІНКОМ»

«Афіша Прикарпаття» з’явилася в інформаційному бізнес-просторі Прикарпаття у 2001 році як газета безкоштовних оголошень, реклами та інформації. 

Ми пишаємося тим, що більше половини персоналу працює в «АП» понад 10 років! В редакції завжди дружня, злагоджена атмосфера.

За 18 років роботи на ринку реклами аудиторія «АП» збільшилася в рази і постійно росте, що робить рекламу у нас максимально ефективною.

До свого "повноліття" «Афіша Прикарпаття» підійшла з певними здобутками:

- значно розширила спектр рекламно-інформаційних послуг;
- отримала новий логотип;
- переїхала у новий затишний офіс (вулиця Євгена Коновальця, 13, 1-й поверх).

Трохи про новий логотип: дві гострі графічні букви «А» на початку і в кінці слова «АфішА» асоціативно нагадують гори (бо ми ж таки «Афіша ПРИКАРПАТТЯ»), а також стрілу, яка означає рух вгору і вперед і дуже добре відображає внутрішню політику бренду, або курсор, що вказує на веб-ресурс.

Наша мета і напрямок роботи незмінні: «Афіша», як завжди, працює для вас і вашого успіху. 

 

ПРО ГАЗЕТУ

Виходить з 2001 року. Тираж – 11000.

Періодичність виходу – 1 раз на тиждень (четвер). Об’єм видання – 64 сторінки (формат А3). Обкладинка крейдована, повноколірний друк. Внутрішні сторінки: 14 повноколірні, решта чорно-білі.

Розповсюджується через пункти продажу преси на території Івано-Франківської області та через Укрпошту. Частина тиражу роздається безкоштовно нашим партнерам.

Рекомендована роздрібна ціна – 8 гривень.

В кожному випуску газети є близько 5000 оголошень та 300 інформаційно-рекламних матеріалів від рекламодавців.  

Вся інформація систематизована в рубриках: 

"Нерухомість", "Будівництво та ремонт", "Автоафіша", "Працевлаштування", "Бюро послуг", "Туризм, спорт, відпочинок", "Техніка та обладнання", "Меблі та предмети інтер’єру", "Все для побуту", "Мода, стиль, краса", "Дитячий світ", "Зоокуточок та рослини".