Про нас

Вітаємо вас на порталі «Афіша Прикарпаття»!

ap.if.ua - найбільший сервіс оголошень в Івано-Франківську та області.

 

Наша мета

 

Понад 20 років на рекламному ринку Прикарпаття ми надаємо можливість людям зручно та вигідно продавати і купувати товари, пропонувати послуги, знаходити працівників і роботу.

 

Чому варто подавати оголошення саме на ap.if.ua

  1. Зручні і прості способи подачі оголошення. Ви можете розміщувати оголошення

- самостійно через сайт;

- телефоном;

- електронною поштою;

- через будь-який зручний вам месенджер;

- особисто прийти в офіс. 

 

Наші консультанти завжди порадять, як краще скласти текст, додати фото, який тип оголошення буде найефективнішим, а також за потреби запропонують додаткові рекламні можливості.

  1. 99% авторів оголошень - з Прикарпаття. Купуючи товар у місцевого продавця, ви не маєте додаткових витрат на доставку, а також можете зустрітись і особисто перевірити товар. За останні 5 років ми не отримали жодної скарги на шахраїв, які продають через ap.if.ua. 

  2. Прозора, зрозуміла цінова політика. У нас дуже доступна вартість комерційних оголошень, яка не зростала з 2018 року.

  3. ap.if.ua - не лише сайт. Всі оголошення та реклама паралельно друкуються у єдиному на сьогодні обласному тижневику оголошень "Афіша Прикарпаття". Це гарантує найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу пропозицію для покупця.

 


Тут ви знайдете все, що потрібно: будь-які товари, інформацію щодо оренди, купівлі та продажу нерухомості на Прикарпатті, безліч пропозицій з працевлаштування, послуги з усіх сфер життя. 

 

Розмістити оголошення у нас дуже просто – достатньо зареєструватись, обрати категорію, зробити привабливий опис, додати фото, вказати ціну і контактні дані. 

 

Будь ласка, попередньо ознайомтесь з Користувацькою угодою та Правилами публікації оголошень та реклами!

Пропонуємо користуватися нашим Бізнес-довідником, де розміщено інформацію понад 3000 підприємств та організацій області. Інформація оновлюється щодня!

Актуальні події, місцеві новини, анонси культурно-мистецьких заходів на території області ми збираємо у рубриці «Новини».

Усе це і багато іншого на сторінках порталу ap.if.ua!

 

"Афіша Прикарпаття" – ваш надійний партнер. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!