Bear Souvenirs

Співпраця

Уже 18 років «Афіша Прикарпаття» допомагає задовольняти рекламні потреби підприємств Прикарпаття. Динаміку розвитку видання забезпечують якісні рекламні площі, вигідні умови співпраці, команда досвідчених та професійних співробітників, головним завданням яких є задоволення рекламних потреб найвибагливішого клієнта.

Наші менеджери з реклами звикли до активної і креативної роботи, наші рекламні кампанії налаштовані на результат!

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

Ефективну рекламу в газеті «Афіша Прикарпаття», яка допоможе успішно продавати товари та послуги, охоплювати нові ринки збуту. Газета допомагає доносити інформацію навіть до тих користувачів, які не використовують можливості інтернету.

Рекламу на нашому порталі, яка дає можливість привернути увагу багатотисячної аудиторії з усіх куточків України та з-за кордону.

Візуальну рекламу – ексклюзивна можливість рекламування для наших VIP-партнерів, розміщення рекламних блоків з 1 сторінки газети на сітілайтах у центральній частині м. Івано-Франківська.

Рекламу у соцмережах. Саме соцмережам сьогодні найбільше довіряють споживачі, тому ненав’язливе просування бренду, товарів та послуг у соціальних мережах та месенджерах є найефективнішим.

Рекламні можливості в тижневику «Афіша Прикарпаття»:

1. Рекламні блоки на обкладинці газети (крейдований папір)

• Перша сторінка

• Друга сторінка

• Передостання сторінка

• Остання сторінка

2. Рекламні блоки на газетному папері

• Перша (кольорова) сторінка рубрики

• Чорно-біла реклама (всі рубрики)

Рекламні можливості на порталі ap.if.ua:

- розміщення банерної реклами

- розміщення рекламної інформації у формі виділених оголошень

- розміщення рекламно-інформаційної статті (включно з вставкою мультимедійних матеріалів: фото, відео, аудіо, інфографіки тощо).

- розміщення власних даних у Бізнес-довіднику (найповніший каталог підприємств та закладів Івано-Франківської області, постійне оновлення бази даних)

- розміщення анонсів у стрічці новин розділу «Новини»

Рекламні можливості на наших сторінках у соцмережах:

Розміщення рекламних блоків, статей, анонсів, посилань на сторінках:

- у мережі Фейсбук - сторінкагрупа

- у мережі Інстаграм

- у мережі Телеграм

Ви можете вибрати найоптимальніший варіант із запропонованих або застосувати усі варіанти в комплексі. Ознайомитись із загальним прайсом наших послуг можна за посиланням.

Ми гарантуємо:

· Досвід нашого рекламного відділу (адже справжнє розуміння рекламних механізмів і відчуття сучасних тенденцій приходить після 7-10 років активної роботи на ринку), наші менеджери успішно працюють у сфері реклами понад 10 років.

· Якість реклами.

· Якість аудиторії (інвестуючи в рекламну кампанію, ви інвестуєте в аудиторію рекламного носія). «Афішу Прикарпаття» не роздають безкоштовно! Наша аудиторія платоспроможна і зацікавлена в інформації, яку ми подаємо в газеті.

· Можливість цільового розміщення рекламної кампанії, адже успіх рекламної кампанії залежить від кількості потенційних клієнтів, що її побачать – цільове розміщення у конкретних рубриках газети та сайту дозволить донести потрібну інформацію до максимальної кількості потенційних клієнтів.

Безкоштовну консультацію щодо рекламної кампанії ви можете отримати за тел.: 0-800-500650, +38 (098) 877-59-59 (Viber, WhatsApp)

Переваги партнерства з нами:

- відкриті і загальнодоступні для оприлюднення тиражі;

- відкрита для перегляду статистика офіційного сайту;

- індивідуальна статистика показів банерної реклами та оголошень;

- безкоштовне виготовлення макетів, банерів та індивідуальних сторінок у бізнес-довіднику на сайті.

- комплексний, сучасний підхід до ведення вашої рекламної кампанії.

Ми надамо персонального менеджера для проведення активної індивідуальної роботи з рекламодавцем. В обов'язки менеджера входить супровід підприємства, підтримка і консультації з питань просування продукту, послуги чи бренду. Персональний менеджер проведе коротке роз’яснення принципів роботи тих чи інших рекламних площ, переваги і недоліки тих чи інших рекламних носіїв, визначить вашу споживчу аудиторію, окреслить переваги і недоліки застосування доступних на сьогодні рекламних методик, запропонує індивідуальну рекламну кампанію, метою якої буде максимальне охоплення вашої споживчої аудиторії.

Наша головна цінність – це успішний колектив досвідчених та амбітних менеджерів, які досконало знають специфіку рекламного ринку Прикарпаття!