Співпраця

20 років «Афіша Прикарпаття» допомагає задовольняти рекламні потреби підприємств Прикарпаття. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

Рекламу на нашому порталі, яка дає можливість привернути увагу багатотисячної аудиторії з усіх куточків України та з-за кордону.

Ефективну рекламу в газеті «Афіша Прикарпаття», яка допоможе успішно продавати товари та послуги, охоплювати нові ринки збуту. Газета допомагає доносити інформацію навіть до тих користувачів, які не використовують можливості інтернету.

Візуальну рекламу – ексклюзивна можливість рекламування для наших VIP-партнерів, розміщення рекламних блоків з 1 сторінки газети на сітілайтах у центральній частині м. Івано-Франківська.

Рекламу у соцмережах. Саме соцмережам сьогодні найбільше довіряють споживачі, тому ненав’язливе просування бренду, товарів та послуг у соціальних мережах та месенджерах є найефективнішим.

 

Рекламні можливості на сайті ap.if.ua:

- розміщення банерної реклами

- розміщення рекламної інформації у формі виділених оголошень

- розміщення рекламно-інформаційної статті (включно з вставкою мультимедійних матеріалів: фото, відео, аудіо, інфографіки тощо).

- розміщення власних даних у Каталозі команій (найповніший каталог підприємств та закладів Івано-Франківської області, постійне оновлення бази даних)

- розміщення анонсів у стрічці новин розділу «Новини»

 

Рекламні можливості на наших сторінках у соцмережах:

Розміщення рекламних блоків, статей, анонсів, посилань на сторінках:

- у мережі Фейсбук - сторінкагрупа

- у мережі Інстаграм

- у мережі Телеграм

Ви можете вибрати найоптимальніший варіант із запропонованих або застосувати усі варіанти в комплексі. Ознайомитись із загальним прайсом наших послуг можна за посиланням.

 

Ми гарантуємо:

· Досвід нашого рекламного відділу (адже справжнє розуміння рекламних механізмів і відчуття сучасних тенденцій приходить після 7-10 років активної роботи на ринку), наші менеджери успішно працюють у сфері реклами понад 10 років.

· Якість реклами.

· Якість аудиторії (інвестуючи в рекламну кампанію, ви інвестуєте в аудиторію рекламного носія). «Афішу Прикарпаття» не роздають безкоштовно! Наша аудиторія платоспроможна і зацікавлена в інформації, яку ми подаємо в газеті.

· Можливість цільового розміщення рекламної кампанії, адже успіх рекламної кампанії залежить від кількості потенційних клієнтів, що її побачать – цільове розміщення у конкретних рубриках газети та сайту дозволить донести потрібну інформацію до максимальної кількості потенційних клієнтів.

Безкоштовну консультацію щодо рекламної кампанії ви можете отримати за тел.:+38 (098) 877-59-59 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Переваги партнерства з нами:

- можливість додавати рекламні банери самостійно і контролювати власну рекламну кампанію;

- відкрита для перегляду статистика офіційного сайту;

- індивідуальна статистика показів банерної реклами та оголошень;

- безкоштовне виготовлення макетів, банерів та індивідуальних сторінок у бізнес-довіднику на сайті.

- комплексний, сучасний підхід до ведення вашої рекламної кампанії.

Ми надамо персонального менеджера для проведення активної індивідуальної роботи з рекламодавцем. В обов'язки менеджера входить супровід підприємства, підтримка і консультації з питань просування продукту, послуги чи бренду. Персональний менеджер проведе коротке роз’яснення принципів роботи тих чи інших рекламних площ, переваги і недоліки тих чи інших рекламних носіїв, визначить вашу споживчу аудиторію, окреслить переваги і недоліки застосування доступних на сьогодні рекламних методик, запропонує індивідуальну рекламну кампанію, метою якої буде максимальне охоплення вашої споживчої аудиторії.

Наша головна цінність – це успішний колектив досвідчених та амбітних менеджерів, які досконало знають специфіку рекламного ринку Прикарпаття!