Astart

Компанія Rolis

вул. Січових Стрільців, 23, офіс 307

Реклама

Shturman Tour, Туристичне агенство

Компанія Rolis®— провідний український виробник систем сонцезахисту для внутрішнього застосування. На сьогодні до асортименту продукції Rolis® входять ролети, ролети Зебра, ролети 3D Зебра, ролети римські та панельні штори.

Компанія заснована 1998 року і з тих пір зарекомендувала себе як виробник якісного сонцезахисту для комерційних та житлових приміщень. Ми створюємо сонцезахисні системи, які вдало поєднують інноваційні технології та сучасні дизайнерські рішення.

Ми дбаємо про якість своєї продукції, саме тому тканинні ролети компанії Rolis® виготовляються на професійному обладнанні з дотриманням чітких технологічних процесів. Вироби проходять кілька рівнів контролю якості продукції з метою уникнення можливих помилок при їхньому виготовленні.

Нашими партнерами є відомі європейські компанії з багаторічним досвідом у розробці та виготовленні досконалих сонцезахисних систем та ролетних тканин для внутрішнього користування: Louvolite (Великобританія), Besta (Польща), Bamar (Польща), Wintec (Корея), Bamberger-Kaliko (Німеччина), Copaco (Бельгія), Verotex (Німеччина), JM (Німеччина). 

Наша пропозиція — це:

- найширший в Україні асортимент продукції, яка налічує понад 150 систем та понад 600 тканин, завдяки чому легко підібрати сонцезахист для будь-якого приміщення, враховуючи його особливості та дизайн;

- найширша кольорова гама систем (до 24 кольорів, залежно від типу системи) та додаткової комплектації. Тепер ви не обмежуєтесь вибором між класичним білим та чорним кольорами;

оригінальна комплектація постачальників;

- можливість автоматизації усіх систем Rolis®;

- інноваційна автоматика Rolis®: відтепер більше ніяких дротів;

- широкий асортимент сонцезахисних систем для комерційних приміщень з підвищеними вимогами;

- індивідуальний стиль: послуги декорування ролет, обгортання нижньої балки та коробу, фотодрук на ролетах та фарбування систем в будь-який колір за палітрою RAL.

Інформацію оновлено: 11.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.