Bear Souvenirs

Правила публікації

1. Оголошення на сайт ap.if.ua та в газету "Афіша Прикарпаття" можна подати: 

 - через сайт з особистого кабінету;

 - телефоном (0-800-500-650);

 - через вайбер, ватсап, телеграм (+38 098 877-59-59);

 - електронною поштою (ogol@ap.if.ua, 725959@ap.if.ua);

 - безпосередньо в редакції (Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 23, 3-й поверх, каб. 301).

2. Обмежень щодо кількості оголошень немає, за винятком випадків зловживань і переповнення рубрики оголошеннями від однієї особи (понад 10 однотипних оголошень в рубрику).

3. Оголошення про загублені документи, штампи і повідомлення про ліквідацію підприємств приймаються тільки в редакції при наявності відповідних документів.

4. Оголошення в рубрику "Знайомства" подаються тільки після перевірки телефонного номеру.

5. Оголошення і реклама про діяльність, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством України, публікуються тільки після пред’явлення нотаріально завіреної відповідної ліцензії.

6. Не пропонуйте заборонені товари та послуги.

7. Заборонено розміщувати оголошення, що містять рекламну інформацію, а також назву чи логотип фірми. Назву підприємства дозволяється вказувати лише в оголошеннях рубрики "Пропоную роботу".

8. Не дозволяється розміщення оголошень про сумнівні способи отримання доходу, в тому числі і в мережі Інтернет.

9. Фото до оголошення має відповідати заголовку і опису оголошення і не містити логотипів, назв організацій, контактної інформації.

10. Редакція залишає за собою право редакторської обробки поданої інформації з метою надання їй форми, зручної для читацького сприйняття.

11. Оголошення, які не відповідають умовам публікацій, в газеті і на сайті НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ. Повний перелік товарів та послуг, заборонених для публікування, міститься в розділі Оголошення, заборонені до публікації.

12. Достовірність безкоштовних оголошень контролюється за вказаним у оголошенні телефоном.

13. Редакція просить вибачити їй помилки та неточності. Ми хочемо передати вам інформацію якомога швидше.

14. Кожне безкоштовне оголошення друкується мінімум один тиждень, а максимум - за бажанням клієнта.

15. Оголошення приймаються винятково українською мовою і мають вміщувати до 25 слів.

Редакція попереджує:

  1. Відповідальність за інформацію в рекламі та оголошеннях несуть їх подавачі. Користувач має право реалізовувати належні йому товари та послуги за умови, що для цього не потрібно спеціальних дозволів, а також за умови дотримання чинної Угоди користувача.
  2. Іноді автори оголошень та реклами можуть бути недобросовісними в контакті з вами. Будь ласка, будьте обережні та передбачливі.
  3. Редакція рекомендує при звертаннях за оголошеннями з пропозиціями послуг вимагати ліцензію, яка би дозволяла діяльність у конкретній сфері послуг.
  4. Претензії через невихід безкоштовних оголошень редакція не розглядає.
  5. Претензії через невихід платних оголошень приймаються протягом 7 днів з моменту виходу газети (надаються компенсаційні виходи).

Редакція має право не приймати до публікації оголошення сумнівного змісту.

УВАГА! Оголошення в рубрики "НЕРУХОМІСТЬ", "БУДІВЕЛЬНІ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ", "БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ" (крім оголошень від приватних осіб, які продають залишки будматеріалів після будівництва чи ремонту, також вживані будматеріали), "МЕБЛІ" (крім оголошень від приватних осіб, які продають меблі, що були у користуванні) "ПРОПОНУЮ РОБОТУ", "БЮРО ПОСЛУГ", "ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ", "СТОЛЯРНІ РОБОТИ" - платні.

Закриття номера:

Кольорова реклама – понеділок до 15.00

Чорно-біла реклама – вівторок до 15.00

Оголошення – вівторок до 15:00

Типи платних оголошень:

А - Темна рамка, оголошення до 25 слів, 4х6 см 

Б - Оголошення, виділене фоном (чорний або сірий), до 20 слів, 4х4 см 

В - Темна рамка, оголошення до 20 слів, 4х4 см

Г - Світла рамка, півжирний шрифт, до 20 слів

Д - Звичайне оголошення в платній рубриці до 25 слів ("Нерухомість", "Будівельні та ремонтні роботи", "Будівельні матеріали" (крім оголошень від приватних осіб, які продають залишки будматеріалів після будівництва чи ремонту, також вживані будматеріали), "Меблі" (крім оголошень від приватних осіб, які продають меблі, що були у користуванні), "Пропоную роботу", "Бюро послуг", "Столярні роботи", "Виготовлення меблів")

Оплата оголошень та рекламних банерів на сайті здійснюється в національній валюті України - гривнях - онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard або через інтернет-банкінг Приват24. Отримувач платежів - власник сайту ФОП Медвідь Павло Мирославович. Р/р UA62 336677 00000 26005052552331 Івано-Франківська філія АК КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 336677. Платник єдиного податку 2 групи.