Нова марка «Доброго вечора, ми з України!»

Нова марка "Доброго вечора, ми з України" отримала дизайн. Майже 834 тисячі голосів - саме стільки українців взяло участь у голосуванні за ескіз до нової марки, а це в 100 разів більше, ніж минулого разу. Загалом на конкурс на найкращий ескіз марки надійшло понад 1,5 тис. робіт. Голосування тривало майже тиждень.
 
Понад 340 тисяч українців вибрали ескіз з трактором, який тягне російський брухт. А це означає, що вже через місяць ви побачите нову поштову марку з цією ілюстрацією.
Друге місце посів ескіз з путіним, а третє — з гуртом "Калуш", який переміг на Євробаченні-2022.
 
Марку планують випустити в середині липня, на неї додадуть напис "Доброго вечора, ми з України". Тираж становитиме приблизно 5 млн штук двох номіналів, або 830 тисяч аркушів по 6 марок, повідомив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський. З них 3 млн із номіналом для оплати поштових відправлень усередині країни та 2 млн — з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.
 
марка
"Ну що ж, наш народ вибрав роботу з тим образом, який знайомий кожному. Світло завжди переможе темряву, а чесна праця – злодійство. І для цього не обов'язково мати танки, бо "у своїй хаті своя й правда, і сила, і воля", – повідомили з цього приводу в Укрпошті.
 
Нагадуємо, що майже пів мільйона екземплярів поштової марки "Русскій воєнний корабль, іді …" розкупили за 5 днів з моменту запуску. Ілюстрації для обох марок про російський корабель намалював український художник Борис Грох.