Astart

Вікна-ТЕРС

вул.Галицька 51а, 1 поверх.

Реклама

Прибирання Івано-Франківськ
Металопластикові вікна
«Вікна-ТЕРС» пропонує якісні металопластикові вікна і двері, відомої профільної системи WDS
TM WDS — один з провідних віконних брендів на ринку світлопрозорих конструкцій України.
Профілі WDS виробляється компанією МІРОПЛАСТ на новітньому обладнанні з використанням передових технологій.
Компанія МІРОПЛАСТ була заснована в м. Дніпро в березні 2006 року,
і за 13 років роботи на ринку стала одним з найбільших виробників профільних систем в Україні.
 
Вхідні Двері MILANO
 
     Фабрика «Мілано» займається виробництвом вхідних дверей з 2000 року. За ці 15 років функціонування на ринку компанія вже встигла зарекомендувати себе з позиції солідної та надійної, і йде у ногу зі світовими тенденціями. Двері Мілано є високоякісними вхідними дверима, які в спеціальних лабораторіях пройшли випробування по впливу на них різних фізичних і механічних факторів.
      Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення вхідних металевих дверей з декорованими панелями МДФ. За нетривалий термін існування, при високій якості і невисокій ціні, фірма зуміла завоювати тверде місце в секторі даної продукції.
       Виробнича дільниця оснащений високотехнологічним обладнанням як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Весь процес виготовлення максимально автоматизований для виключення помилок, що вносяться «людським фактором».
       Металеві профільні елементи дверей виготовляються на гільйотинних і лістогібних верстатах. Дане обладнання має новітнє програмне забезпечення, що в поєднанні з високоточними матрицями дає точність відхилення від заданих розмірів не більше 0,1%.
       Технологічні отвори під замки та інші внутрішні елементи двері штампуються на пресах, спеціально пристосованих для цих операцій.
       На підприємстві функціонує відділ порошкового фарбування з новітніми камерами напилення і печами полімеризації.
       Малюнки на МДФ панелях фрезеруються комп’ютеризованим верстатом з ЛПУ, що виключає неточності й перекручування ліній. 
       Нанесення захисної плівки ПВХ здійснюється на професійному мембранно-вакуумному пресі, що забезпечує рівномірність прилягання по всій площі ламінованої панелі.
      Двері комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль).
 
Гіпсові 3D Панелі Для Стін
    Гіпсові панелі — це сучасний і доступний за ціною матеріал, який має багатовікову історію. Декор з гіпсу використовувався в обробці з давніх часів. Їм прикрашали не тільки житлові, але і громадські, а також культові будівлі.
В наші дні гіпсова ліпнина переживає справжній ренесанс — її популярність у всьому світі стрімко зростає, а виробники регулярно пропонують нові красиві і сучасні елементи декору.
 Гіпсові 3D панелі можна купити для виконання робіт всередині приміщення практично будь-якого призначення. Єдине обмеження — це наявність підвищеної вологості — гіпс боїться води, вироби можуть поступово руйнуватися в сирому мікрокліматі. Гіпсовий оздоблювальний матеріал може застосовуватися як для повного облицювання стін і стель приміщення, так і для часткового. Дуже популярно сьогодні зонування приміщень за допомогою таких панелей. Стіна або кут, облицьовані гіпсом, ефектно виділяються в загальному обсязі інтер’єру, можуть служити дизайнерським акцентом всієї кімнати або залу. Цікавий результат можна отримати, розмістивши біля 3D панелей світлодіодне підсвічування. Правильно розміщені джерела світла дозволяють розкрити повний потенціал рельєфного малюнка облицювання.  
Ми пропонуємо тільки якісні 3D панелі, ціна яких завжди доступна. 
Гіпсові 3D панелі — один з небагатьох способів надати приміщенню індивідуальності.
 
Гіпсові 3D Перегородки для зонування житлових та офісних приміщень!
     Перегородки з гіпсу глибоко вкоренилися в сучасному інтер’єрного дизайну, зонування простору. Гіпсові 3D перегородки стануть відмінним рішенням для офісного приміщення, затишної квартири-студії або квартири open space, великого заміського будинку. За допомогою такого поділу простір можна поділити на різні зони, щоб не зводячи капітальних стін. На сторінках нашого сайту ви знайдете привабливі варіанти виробів з гіпсу.
                                Особливості гіпсових 3D перегородок
     Особливістю 3D конструкції є її «ажурний» ефект, який пропускає світло. Візуальне враження від такої перегородки буде приголомшливим, до того ж вона візуально не краде квадратні метри, не захаращує собою простір. Сонячні промені легко проходять крізь отвори, надаючи кімнаті затишку. При правильно розміщеному освітленні можна добитися гри тіней, домагаючись декоративної функції від панелі.
      Хоча 3D гіпсові перегородки створюють враження об’ємного елементу інтер’єру, але насправді вони дуже легкі. З їх допомогою візуально ваше приміщення можна розділити на кілька зон, щоб зробити перебування там більш комфортним. Так, можна відокремити обідню зону від вітальні або створити затишний спальний куточок в квартирі з відкритим плануванням.
                                Декоративні 3D перегородки з гіпсу: переваги
     Панелі мають масу переваг, серед яких варто відзначити наступні:
  1. Вони володіють достатнім запасом міцності. Навіть простоявши кілька десятків років, конструкція не втратить естетичної привабливості. Матеріал стійкий до впливу вологи і можливим механічних пошкоджень. Вироби можна встановлювати навіть там, де буває досить людно.
  2. Безпечний для здоров’я склад. Як відомо, гіпс відноситься до матеріалів природного походження, тому їх рекомендовано розміщувати навіть в дитячій кімнаті або дитячих установах.
  3. Можливість універсального застосування. Придбання такого загородження буде корисним для будь-якої кімнати в будинку, зонування великих офісних приміщень.
  4. Простий і швидкий монтаж. Для того щоб встановити гіпсові міжкімнатні перегородки, не треба затівати масштабну операцію зі зведення капітальної стіни. Монтаж займе трохи часу, не потребує спеціальних будівельних навичок.
  5. Зміна забарвлення. У разі, якщо перегородки гіпсові 3d панелі стануть занадто нудними для вашого інтер’єру, їх легко можна перефарбувати.
 

Інформацію оновлено: 04.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.