Astart

Венеда Плюс, Магазин

Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15

Реклама

Агенція бухгалтерських послуг

  Виконуємо проектні та монтажні роботи декоративних ставків озер та міських фонтанів. Проводимо гідроізоляційні роботи пожежних водойм технічних басейнів а також інших ємностей, будь-якої складності, стелимо ПВХ мембраною декоративні ставки та озера великих і малих розмірів.

  Пропонуємо великий вибір якісної хімії догляду за басейном.

  Монтуємо бані та сауни на дровах та електриці для домашнього використання та для комерції. Розміри саун коливаюься від 1,5м х 1,5м за площею до 3м х 3м і більших. використовуємо обладнання як вітчизняного так і іноземного виробника кам'янок. Орієнтовна ціна за комплект обладнання з роботою складає від 400 умовних одиниць і вище в залежності від потреб парної і побажань замовника. 

  Басейни каркасні, збірін, плівкові. Збірний плівочний басейн розміром 11 метрів в довжину та 3,5 метри в ширину. Досить великий басейн швидкого монтажу від 1,2 до 1,5 метри в глибину. Як Правило встановлення басейну займає до одного місяця часу із врахуванням загально будівельних робіт і монтажу обладнання і самої чаші басейну. Ціна такого комплекту стартує від 7 000 умовних одиниць, а от басейн меншого розміру може обійтись і в 3 000 умовних.

Інформацію оновлено: 13.02.2020

Пропозиції