Astart

Турон-ІФ

Івано-Франківськ, вул. Панаса Мирного, 8

Реклама

Готове приміщення на Коновальця

ТОВ "Бурова компанія Турон-ІФ" - приватна бурова компанія, що надає високоякісні послуги з буріння та ремонту нафтових і газових свердловин. 

Сьогодні Турон-ІФ здійснює для замовника весь комплекс технологічних робіт здачі продуктивних скважин. Бурові установки укомплектовані системою очистки розчину MiSWACO, 2-ма комплектами сертифікованого противикидного обладнання, електростанціями різних потужностей від 25 до 500 кВт.

У складі компанії є тампонажне управління, яке надає послуги по цементажу нафто-газових свердловин та послуги зі зберігання тампонажного цементу. В компанії є свій будівельно-монтажний підрозділ по підготовці площадки під буріння, з відповідною будівельною технікою. Буровий верстат Cardwell 200C, укомплектований верхнім приводом.

 В складі ТОВ "Бурова компанія Турон-ІФ" працює дві досвідчені бурові бригади, загальною чисельністю 58 чол., будівельно-монтажна бригада 12 чол., досвідчені інженери-бурильники, інженер-хімік, інженер-електрик. Спеціалісти бурової команди мають досвід роботи у бурінні нафто-газових свердловин і за межами України: у Росії, Туркменістані, Ємені, Ефіопії тощо. Таким чином ТОВ "Бурова компанія Турон-ІФ" може виконувати роботи по будівництву свердловини «під ключ» глибиною до 3500 м.

В грудні 2013р. ТОВ "Бурова компанія Турон-ІФ" отримала сертифікати якості управління, що відповідає стандартам ISO 9001 та ISO 14002.

Інформацію оновлено: 15.05.2020

Пропозиції

Бурові роботи від Турон-ІФ