Astart

Снєжка-Україна, ТзОВ

м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а

Готові кольорові фарби для стелі і стін, білі фарби для стін та стелі, , фарби до системи кольорування для стін і стелі.
Підвищення рівня задоволення потреб клієнтів шляхом пропонування продукції найвищої якості – ось один з основоположних принципів діяльності Товариства, яке впроваджує на ринок тільки вироби, що відповідають найвищим стандартам якості. Розробляючи свою продукцію, Товариство проводить її оцінювання, щоб гарантувати цілковиту безпеку користувачу та / або навколишньому середовищу. Відповідальність компанії "Śnieżka"  включає повний цикл життя виробу: від організації виробництва аж до підтримки кінцевого користувача.

  АТ "ФФіЛ "Śnieżka" дотримується принципів чесної конкуренції і діє згідно з правилами, що визначають принципи конкуренції на даному ринку. Товариство ніколи не брало і не бере участі в нелегальних змовах між конкурентами, таких як цінові змови, поділ територій або розподіл клієнтів, ані в інших заборонених практиках у вигляді незаконного обміну інформацією. Натомість охоче ділиться своїми набутими знаннями, наприклад, через виробниче навчання, підтримку новаторських методів представлення виробів або допомогу в управлінні видами продукції, а також провадить етичну рекламну діяльність.

 

 

Інформацію оновлено: 16.06.2020

Пропозиції

Продаж готових нежитлових будівель