БЕТОН МІКС, ТзОВ

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Бетон Мікс" було засновано в 2012 році як окремий структурний підрозділ компанії, котра займається масштабним промисловим будівництвом.

  Оскільки проектні вимоги передбачають використання в роботі лише перевірених будівельних матеріалів, було прийнято рішення використати для виготовлення товарного бетону сучасний бетонозмішувальний вузол з автоматизованим дозуванням компонентів. Це дозволило добитись стабільно високих показників якості готової бетонної суміші та забезпечити дотримання всіх існуючих будівельних норм та стандартів для кожної з марок виготовленого бетону.

  Враховуючи необхідність безперервної подачі бетону при великих об'ємах бетонування, для доставки готової бетонної суміші на будівельні майданчики було задіяно надійні автомобілі-бетоновози фірми DAF ємністю 7 та 12 кубічних метрів.

  Для забезпечення ефективного використання людських ресурсів, враховуючи передовий досвід країн Європи, для потреб наших партнерів є можливість проводити бетонування з використанням бетононасоса марки CIFA MAGNUM MK25L на базі автомобіля DAF з радіусом бетонування 18 м по радіусу та 25 м по висоті.

  Ми використовуємо сучасну техніку та технології для виготовлення високоякісного бетону, тому зарекомендували себе, як надійний партнер, якому можна довіряти.

  В першу чергу для нас є важливими інтереси наших партнерів, тому всі замовники, що звертались до нас, стали нашими постійними клієнтами. В будь-який момент ви можете розраховувати на наш професіоналізм та просто людське розуміння.

  Метою нашої компанії є розширення присутності на будівельному ринку регіону внаслідок високоякісної продукції та надання повного спектру послуг, пов'язаних з доставкою та подачею бетону на будівельних майданчиках наших ділових партнерів.

 

 

Інформацію оновлено: Сьогодні

Бажаєте змінити інформацію про компанію? Звертайтесь за номером: +380 (98) 977-59-59

Оголошення від компанії