Логотип Афіша Прикарпаття
Додавання банеру на сайт Афіша Прикарпаття
Додати оголошення

БЕТОН МІКС, ТзОВ

БЕТОН МІКС, ТзОВ

м. Калуш, вул. Пекарська, 1

http://www.betonmix.in.ua/

+38 (095) 145-90-90

+38 (096) 145-90-90

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Бетон Мікс" було засновано в 2012 році як окремий структурний підрозділ компанії, котра займається масштабним промисловим будівництвом.

  Оскільки проектні вимоги передбачають використання в роботі лише перевірених будівельних матеріалів, було прийнято рішення використати для виготовлення товарного бетону сучасний бетонозмішувальний вузол з автоматизованим дозуванням компонентів. Це дозволило добитись стабільно високих показників якості готової бетонної суміші та забезпечити дотримання всіх існуючих будівельних норм та стандартів для кожної з марок виготовленого бетону.

  Враховуючи необхідність безперервної подачі бетону при великих об'ємах бетонування, для доставки готової бетонної суміші на будівельні майданчики було задіяно надійні автомобілі-бетоновози фірми DAF ємністю 7 та 12 кубічних метрів.

  Для забезпечення ефективного використання людських ресурсів, враховуючи передовий досвід країн Європи, для потреб наших партнерів є можливість проводити бетонування з використанням бетононасоса марки CIFA MAGNUM MK25L на базі автомобіля DAF з радіусом бетонування 18 м по радіусу та 25 м по висоті.

  Ми використовуємо сучасну техніку та технології для виготовлення високоякісного бетону, тому зарекомендували себе, як надійний партнер, якому можна довіряти.

  В першу чергу для нас є важливими інтереси наших партнерів, тому всі замовники, що звертались до нас, стали нашими постійними клієнтами. В будь-який момент ви можете розраховувати на наш професіоналізм та просто людське розуміння.

  Метою нашої компанії є розширення присутності на будівельному ринку регіону внаслідок високоякісної продукції та надання повного спектру послуг, пов'язаних з доставкою та подачею бетону на будівельних майданчиках наших ділових партнерів.

Бетон від Бетон Мікс

 

    БЕТОН МІКС, ТзОВ ще не має жодної пропозиції

    БЕТОН МІКС, ТзОВ ще не створила жодної пропозиції

Додаткова інформація: