Astart

Новітні енергетичні програми, ТОВ

Івано-Франківськ, вул. Юності, 62 Б

ТОВ "Новітні Енергетичні Програми" розпочало свою діяльність у 2006 році. Основний напрямок роботи - будівництво та реконструкція повітряних і кабельних ліній електропередач, підстанцій різної групи складності. За роки діяльності з невеликого підприємства "Новітні Енергетичні Програми" перетворилось у потужну компанію з колективом 75 чоловік. Компанія володіє транспортним парком з 52 одиниць важкої техніки: автокрани, підйомники, екскаватори, бульдозери, автомобілі. Транспортну техніку обслуговує кваліфікований і атестований персонал.

У 2007 році ТОВ "Новітні Енергетичні Програми" стало підрядником ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у виконанні інвестиційних програм з реконструкції і будівництва електромереж і підстанцій 0,4-110 кВ. Компанія розвивається, в роботі застосовуються передові практики у будівництві, зокрема, технологія монтажу металевих опор методом нарощування з використанням італійського обладнання фірми "TESMEC S.p.A". Цей метод застосовується при роботі в складних умовах і при будівництві ЛЕП в гірській місцевості.

В середині підприємства впроваджуються сучасні інструменти управління, що дозволило значно активізувати бізнес-процеси в компанії, ефективно управляти і розвивати її. У 2013 році підприємство переїхало у новозбудоване власними силами приміщення, на території якого розташовані закритий і відкритий склади. На відкритому складі знаходиться козловий кран. Є також сектор виготовлення металоконструкцій.

ТОВ "Новітні Енергетичні програми" не зупиняє темпів розвитку і удосконалення методів будівництва електропередавальних ліній. Підприємство готове до розширення напрямків роботи та території їх виконання.

 

 

Інформацію оновлено: 24.06.2020

Пропозиції

Новітні енергетичні програми запрошують на роботу

Новітні енергетичні програми запрошують на роботу