Логотип Афіша Прикарпаття
Додавання компанії в бізнес-каталог Афіша Прикарпаття
Додати оголошення

Новітні енергетичні програми, ТОВ

Новітні енергетичні програми, ТОВ

Івано-Франківськ, вул. Юності, 62 Б

novitni.if@gmail.com

http://www.nep.in.ua/

+38 (0342) 50-99-65

ТОВ "Новітні Енергетичні Програми" розпочало свою діяльність у 2006 році. Основний напрямок роботи - будівництво та реконструкція повітряних і кабельних ліній електропередач, підстанцій різної групи складності. За роки діяльності з невеликого підприємства "Новітні Енергетичні Програми" перетворилось у потужну компанію з колективом 75 чоловік. Компанія володіє транспортним парком з 52 одиниць важкої техніки: автокрани, підйомники, екскаватори, бульдозери, автомобілі. Транспортну техніку обслуговує кваліфікований і атестований персонал.

У 2007 році ТОВ "Новітні Енергетичні Програми" стало підрядником ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у виконанні інвестиційних програм з реконструкції і будівництва електромереж і підстанцій 0,4-110 кВ. Компанія розвивається, в роботі застосовуються передові практики у будівництві, зокрема, технологія монтажу металевих опор методом нарощування з використанням італійського обладнання фірми "TESMEC S.p.A". Цей метод застосовується при роботі в складних умовах і при будівництві ЛЕП в гірській місцевості.

В середині підприємства впроваджуються сучасні інструменти управління, що дозволило значно активізувати бізнес-процеси в компанії, ефективно управляти і розвивати її. У 2013 році підприємство переїхало у новозбудоване власними силами приміщення, на території якого розташовані закритий і відкритий склади. На відкритому складі знаходиться козловий кран. Є також сектор виготовлення металоконструкцій.

ТОВ "Новітні Енергетичні програми" не зупиняє темпів розвитку і удосконалення методів будівництва електропередавальних ліній. Підприємство готове до розширення напрямків роботи та території їх виконання.

Новітні енергетичні програми запрошують на роботу

Новітні енергетичні програми запрошують на роботу

    Новітні енергетичні програми, ТОВ ще не має жодної пропозиції

    Новітні енергетичні програми, ТОВ ще не створила жодної пропозиції

Додаткова інформація:

Реклама

ВікноПлюс Івано-Франківськ