Преміум
вул. Січових Стрільців, 58
Mgk-24@ukr.net
https://mgk.if.ua/
+38 (0342) 77-60-27
+38 (050) 433-14-03
+38 (099) 092-89-43
+38 (0342) 57-06-00

МЖК Експрес-24, Будівельна компанія

  Будівельна компанія МЖК Експрес-24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування забудовника відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід будівельної компанії на загальноукраїнський ринок житла.

  З дня свого заснування компанія забудовник пов’язує свої стратегічні плани з вирішенням соціально-економічних проблем міста Івано-Франківська та регіону. Послідовна реалізація стратегії розвитку надала забудовнику можливість протягом нетривалого часу створити власний проектний відділ, а також парк спеціалізованої техніки (на сьогодні налічує більше 50 одиниць), впровадити високі стандарти кадрової політики, розробити схему координації фінансових потоків, а також напрацювати ефективну модель управління компанією.

  Поєднання дієвої моделі управління та наукомістких проектно-конструкторських технологічних рішень надало будівельній компанії МЖК Експрес-24 можливість закріпити свої позиції на регіональному та національному ринках послуг генерального підрядчика та забудовника. МЖК Експрес-24 також має всі необхідні ресурси для налагодження продуктивних партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними промисловими групами, а також компаніями середнього та малого бізнесу в Україні. Ми одні з кращих забудовників міста та регіону. В портфелі компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв. м житла, введеного в експлуатацію.

Будівельні компанії; Житлове будівництво; Нежитлове будівництво; Продаж квартир; Будівництво житлових, громадських та промислових об'єктів; Зведення металевих та дерев'яних конструкцій

Оголошення

Контактна інформація

вул. Січових Стрільців, 58