Логотип Афіша Прикарпаття
Додавання компанії в бізнес-каталог Афіша Прикарпаття
Додати оголошення

ЛММ Сервіс, Будівельна компанія

ЛММ Сервіс, Будівельна компанія

Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 124, корп. 2

tzov.lmm@gmail.com

http://lmm.if.ua/

+38 (0342) 77-77-84

+38 (067) 342-20-79

+38 (050) 501-05-95

+38 (068) 501-05-95

  Більше п’ятнадцяти років будівельна компанія "ЛММ Сервіс" реалізовує найрізноманітніші проекти в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. За цей час компанія завоювала репутацію надійного забудовника в Івано-Франківську, сформувала високопрофесійну команду, накопичила великий конкурентоспроможний портфель інструментів і рішень. За роки своєї діяльності "ЛММ Сервіс" збудувала 6 житлових комплексів житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 100 тисяч квадратних метрів.

  Близько 2000 сімей вже стали щасливими власниками квартири в новобудові та здійснили свою мрію мати власне житло. "ЛММ Сервіс" не залишається осторонь соціальних проблем міста. Так компанія збудувала і передала в користування приміщення для міського центру "Інваспорт", Центру реабілітації сім’ї, молоді і дітей. В селі Вовчинець компанія допомагала будувати приміщення сільського ради, реставрувати школу, а нещодавно закінчила будівництво сучасного дитячого садочка на 200 дітей з критим басейном. Зараз компанія продовжує розвиватися і вдосконалюватися. Керівництво взяло курс на втілення інноваційних рішень в обслуговуванні клієнтів. 

  Найближчим часом розпочнеться будівництво нових черг в ЖК "Затишна оселя" в яких буде реалізоване smart-планування, поєднано здобутий досвід та сучасні технології, що допоможе зробити житло ще більш комфортним та зручним для проживання. В майбутньому компанія планує будівництво таунхаусів площею 200-250 метрів квадратних з власним подвір’ям та відкритим басейном. Компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а буде і надалі стрімко розвиватися та підкорювати нові вершини.

ЖК Затишна оселя від БК ЛММ Сервіс

 

Додаткова інформація: