Astart

Гарант Плюс Буд

Івано-Франківськ, вул. Юліана Целевича, 4

  "ГАРАНТ+" є провідною компанією в західному регіоні з виготовлення виробів із бетону.

  Наш 18-річний досвід у поєднанні з сучасним обладнанням Zenith (Німеччина), використанням сертифікованих барвників та складових, дають нам змогу забезпечити вас БРУКІВКОЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ!

  Продукція постійно проходить незалежну українську та європейську сертифікацію. Це підтверджено атестатом акредитації № 2 Е 560 від 29.08.2011р., та у VFA - labors fur Bautechnik у Відні, про що свідчить сертифікат європейської якості. Бетонна тротуарна плитка ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ВИМОГАМ DIN EN 1338.

  Для виготовлення нашої продукції ми проводимо контроль сировини на кожному етапі та ніколи не застосовуємо дешеві замінники. Якщо щебінь - то гранітний (тв. 1300), якщо цемент - то марки 500, якщо барвник - то німецький Bayer (витримує дію УФ випромінювання, перепади температур). Ми робимо все, щоб наша продукція служила вам довго. При виробництві використовуються тільки миті пісок та щебінь, а цемент 500-ї марки - це наближує водопоглинання до "0"!

  Завдяки такому підходу ми впевнено надаємо гарантію 25 років на нашу продукцію, та знаємо, що вона прослужить ще довше!
Кольорова гама налічує 11 різноманітних кольорів, включно з трендом 2018 року "COLORMIX". Маємо власний автопарк з маніпуляторами для доставки товару в зручний для Вас час! Для Вашої зручності наш фахівець може зробити всі заміри та розробити макет території з усіма розрахунками.

  З нами співпрацюють бригади кваліфікованих укладальників бруківки, які виконують роботи "ПІД КЛЮЧ".
Потужність виробництва до 2500 м2 на добу дозволяє забезпечити вас якісною бруківкою в найкоротші терміни!

Віримо, що для кожного споживача найважливіше якість, надійність, доступна ціна і гарантія.

 

 

Інформацію оновлено: 15.05.2020

Пропозиції

Бруківка від Гарант плюс буд