Бізнес-каталог

Двері Білорусії

вул. Галицька, 34а

Реклама

VODAVHATU

Компанія «Двері Білорусії» регулярно впроваджує новаторські рішення, а також актуалізує прийняті корпоративні стандарти згідно зі світовими тенденціями.

Компанія адаптувала стандарти роботи до сьогоднішнім вимогам дверного ринку і змінила політику управління фірмовими салонами, включаючи локації, новий формат підтримки та розвитку. Розроблений формат підтримки і розвитку франчайзингової мережі включає ребрендинг салонів і удосконалення стандартів фірмового стилю.

Впроваджений новий формат навчання, сучасні техніки продажів і організація навчань для регіональних партнерів дозволяють підвищувати рівень кваліфікації персоналу Компанії і рівень сервісу.• Створений простір Dveri Belorussii Design Hub дозволяє будувати комфортні і якісні взаємини з професійними дизайнерами і архітекторами, реалізовувати індивідуальні рішення замовників згідно дизайн-проектам, а також організовувати тематичні бізнес-заходу. Взаємовигідна співпраця закріплено прозорою системою лояльності Maxi Card, яка в тому числі є і вигідним перевагою роботи з Компанією «Двері Білорусії»

Інформацію оновлено: 11.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.

Реклама

VODAVHATU