Знижка 30% на період карантину

Будівельна компанія "Blago developer"

Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35

Реклама

Агенція бухгалтерських послуг

  Blago developer —  один із найвідоміших забудовників Прикарпаття. Компанія понад 15 років успішно працює на ринку нерухомості та зуміла досягнути професійних висот завдяки наполегливій праці, та невтомному пошуку нових, інноваційних рішень для реалізації найамбіційніших проектів у сфері будівництва житла.
 
Завдяки комплексному підходу до будівництва, компанія в своїй роботі вже давно вийшла за межі звичайного зведення поверхів і в кожному проекті втілює гармонійно поєднану екосистему технологічних, інфраструктурних та емоційних проявів.
У січні 2019 року будівельна компанія Благо провела ребрендинг. Саме яскрава індивідуальність, що кристалізувалась протягом років, та рішучість до змін стали причинами, що підштовхнули компанію до посилення позицій власного бренду, в якому були б присутні основні принципи та цінності компанії, що відображені в її діяльності.

На даний момент blago developer створює такі житлові комплекси: Елітні апартаменти і пентхауси PARUS, Район Manhattan, ЖК Comfort Park, MAIN HOUSE, АВТОРСЬКИЙ, 4U HOUSE, FAMILY PLAZA, ЖК Паркова Алея, Містечко Соборне, елітний будинок Royal Hall, котеджне містечко Franko River Club.

  Ритм та якість життя невблаганно росте і саме це дає можливість вирішувати повсякденні питання тих, хто обирає комфорт, прагнення до гармонії простору. Інтуїтивне відчуття потреб сучасного споживача, а також здатність зазирнути у завтрашній день завдяки інноваційним рішенням та професіоналізму знаходять своє відображення в унікальних проектах компанії, в яких кожен здатен побачити та реалізувати себе. Самі ці засади лягли в основу філософії бренду.

Філософія БЛАГО — це можливість створювати власне та особисте для тих, хто це поціновує!

  Важливу роль у брендингу займає візуально-смислова контрформа, яка створює простір всередині самого себе та акцентовано розкриває сутність об’єктів, що створені компанією та займає особливе місце у загальному просторі бренду.

  Фірмовий патерн уявляє собою вулиці міста, що розгалужуються та створюють неповторні риси міста. За уявною простотою окружностей лежить складний і багатогранний всесвіт, сплетений з тисяч процесів в єдину систему життєвих цінностей.

  Саме в ідеальному місті, створеного для цілеспрямованих та наполегливих людей, що цінують особистий простір та активно відчувають життя.

blago developer – СТВОРЮЄМО ТВІЙ СВІТ!

 

Пропозиції

Franco River Club
Manhattan
Comfort Park
Royal Hall
Паркова Алея