Додавання компанії в бізнес-каталог Афіша Прикарпаття

Анед Україна, ПП

м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 7

anedukraine@gmail.com

Реклама

Бистриця ІФ

Наша компанія ПП "Анед-Україна" створена у 2007р. Метою створення компанії було продаж на ринку України високоякісної та недорогої продукції, виготовленої за теперішніми технологіями та екологічно чистої продукції.

Ми пропонуємо товари власного виробництва (лаки, клеї, грунтівки, шпаклівки, гідроізоляцію). Також імпортуємо клеї з Польщі (Aned) та паркетну хімію Chimiver (Італія). Ми є офіційними ексклюзивними представниками цих компаній на Україні.

Нашу продукцію ви можете побачити в Будівельних гіпермаркетах "Епіцентр", "Олді", в мережі "АРС" та інших. Також ми співпрацюємо з будівельними компаніями та паркетними бригадами. Дуже важливим етапом в компанії було введення у виробництво, української продукції, яка по якості відповідає кращим зарубіжним аналогам за нижчою ціною. Ціна українська – якість європейська!

У 2010 році на СП "Борес" у Бориславі, розпочато виробництво нашої продукції, клей для паркету "Паркетолеп", Грунт "Універсальний" (концентрат 1:6), клей монтажний "Контакт" а також клей для приклеювання кавроліну та лінолеуму під нашою торговою маркою "Анед Україна". Які відповідають усім вимогам та за незначний термін зросли продажі, орієнтовно, як імпортних.

Наш девіз - "Вищою мірою задовольнити клієнта ціною та якістю".

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.

Можливо ви шукаєте: