Astart
Фото пропозиції Реклама в Афіші Прикарпаття

Реклама в Афіші Прикарпаття

Афіша Прикарпаття

м.Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця 13в

+38 (098) 877-59-59

Інформація

Понад 16 років «Афіша Прикарпаття» допомагає задовольняти рекламні потреби підприємств Прикарпаття. Динаміку розвитку видання забезпечують якісні рекламні площі, вигідні умови співпраці, команда досвідчених та професійних співробітників, головним завданням яких є задоволення рекламних потреб найвибагливішого клієнта.

Наші менеджери з реклами звикли до активної і креативної роботи, наші рекламні кампанії налаштовані на результат!

 

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

Ефективну рекламу в газеті «Афіша Прикарпаття», яка допоможе успішно продавати товари та послуги, охоплювати нові ринки збуту. Газета допомагає доносити інформацію навіть до тих користувачів, які не використовують можливості інтернету.

Рекламу на нашому порталі, яка дає можливість привернути увагу багатотисячної аудиторії з усіх куточків України та з-за кордону.

Візуальну рекламу – ексклюзивна можливість рекламування для наших VIP-партнерів, розміщення рекламних блоків з 1 сторінки газети на сітілайтах у центральній частині м. Івано-Франківська.

Рекламу у соцмережах. Саме соцмережам сьогодні найбільше довіряють споживачі, тому ненав’язливе просування бренду, товарів та послуг у соціальних мережах та месенджерах є найефективнішим.

Детальний прайс-лист наших послуг

Ми гарантуємо:

· Досвід нашого рекламного відділу (адже справжнє розуміння рекламних механізмів і відчуття сучасних тенденцій приходить після 7-10 років активної роботи на ринку), наші співробітники успішно працюють у сфері реклами понад 10 років.

· Якість реклами.

· Якість аудиторії (інвестуючи в рекламну кампанію, ви інвестуєте в аудиторію рекламного носія). «Афішу Прикарпаття» не роздають безкоштовно! Наша аудиторія платоспроможна і зацікавлена в інформації, яку ми подаємо в газеті.

· Можливість цільового розміщення рекламної кампанії, адже успіх рекламної кампанії залежить від кількості потенційних клієнтів, що її побачать – цільове розміщення у конкретних рубриках газети та сайту дозволить донести потрібну інформацію до максимальної кількості потенційних клієнтів.

Безкоштовну консультацію щодо рекламної кампанії ви можете отримати за телефоном: (0342) 50-47-65

Переваги партнерства з нами:

- відкриті і загальнодоступні для оприлюднення тиражі;

- відкрита для перегляду статистика офіційного сайту;

- індивідуальна статистика показів банерної реклами та власної сторінки компанії у Бізнес-довіднику на порталі;

- доступний для безкоштовної консультації щодо модульної (друкованої) та інтернет-реклами керівник рекламного відділу, стаж роботи в галузі – більше 15-ти років;

- безкоштовне виготовлення макетів, банерів та індивідуальних сторінок у бізнес-довіднику на сайті.

- комплексний, сучасний підхід до ведення вашої рекламної кампанії.

Ми надамо персонального менеджера для проведення активної індивідуальної роботи з рекламодавцем. В обов'язки менеджера входить супровід підприємства, підтримка і консультації з питань просування продукту, послуги чи бренду. Персональний менеджер проведе коротке роз’яснення принципів роботи тих чи інших рекламних площ, переваги і недоліки тих чи інших рекламних носіїв, визначить вашу споживчу аудиторію, окреслить переваги і недоліки застосування доступних на сьогодні рекламних методик, запропонує індивідуальну рекламну кампанію, метою якої буде максимальне охоплення вашої споживчої аудиторії.

Наша головна цінність – це успішний колектив досвідчених та амбітних менеджерів, які досконало знають специфіку рекламного ринку Прикарпаття!