Bear Souvenirs
Фото пропозиції Якісний бетон в Івано-Франківську

Якісний бетон в Івано-Франківську

ПАНБЕТОН, ТОВ

http://panbeton.if.ua/

Івано-Франківськ, вул. Левинського, буд. 2-А

+38 (067) 410-88-87

+38 (067) 000-30-57

Інформація

ТОВ Панбетон - один з провідних бетонних виробників серед товарного бетону (розчину), бетонних виробів в Івано-Франківську.
Саме ми активно впроваджуємо систему управління якістю на всіх етапах виробництва, тому клієнти отримують дійсно висококласний продукт. Ми гарантуємо надійну своєчасну доставку замовлення по всій території області. Ми завжди допоможемо оформити термінове замовлення на поставку бетону і підібрати оптимальні умови для довгострокового співробітництва.
Ми пропонуємо низькі ціни на бетон і розчини. У нас ви завжди можете купити бетон за ціною заводу виробника.

Якісний бетон

 

ТРАНСПОРТУВАННЯ БЕТОНУ

ТОВ Панбетон надає послуги по перевезеню бетону в межах області Івано-Франківська. Траспортування за допомогою спеціальних вантажних бетонозмішувачів об'ємом 4, 5, 6, 7, 8, 9 м3. Гарантуємо вчасну та точну доставку в будь-який куточок області!

Транспортування бетону

 

БЕТОНОНАСОС ВІД ТОВ ПАНБЕТОН

Бетононасос — бетоноробна машина для транспортування бетонної суміші трубами. Діє за принципом поршневого горизонтального насоса простої дії з клапанами примусового керування. Продуктивність — 300 — 500 м³ за зміну.
Бетононасоси використовується на великих будовах, переважно гідротехнічних і промислових. Віддаль транспортування бетонної суміші до 200—300 м, висота підйому до 40 м. Використання доцільне при пластичній консистенції і безперервній подачі бетонної суміші. Перерви у роботі не повинні перевищувати часу, потрібного для початку тужавіння суміші (почасти 30—40 хвилин).
Також бетононасос зручний при заливці важкодоступних місць. Заливці перекриття багатоповерхових будинків.
Надаємо послуги автобетонасоса на базі Iveco, стріла 38 м
Продуктивність 150 м3 в год.
Надаємо послуги автобетононасоса з розкладкою труб до 100м.
Продуктивність 30 м3 в год.

Фото, відео