Вітаміни для немовлят

Саме найдорожче у нашому житті - це наші діти. Очікування триває довгих дев’ять місяців, народжуємо у муках, а потім настає складний та відповідальний час турботи про новонародженого.

Маленький організм адаптується до життя поза утробою матері. Плутає день з ніччю, його турбує животик, він потребує маминого тепла.

Молоді мами дуже важко переживають цей період, адже вони турбуються за своє дитинча кожен раз, як воно починає плакати. Батько також відчуває стрес, він хвилюється за маля і дружину, але вдень повинен бути повноцінним працівником.

Щоб бути спокійними за розвиток та адаптацію малюка, зверніть свою увагу на вітаміни для новонароджених. А про користь і важливість розповімо далі більш детально.

 

Профілактика захворюваності та незамінність БАДів

Найбільш важливим для усіх малюків - є вітамін D.

В їжі його вміст малий, але він виробляється завдяки контакту сонця із людською шкірою. Людина має особливу потребу в ньому, адже кальциферол забезпечує всмоктування кальцію і фосфору в кишківнику, завдяки чому відбувається нормальний ріст кісток і м’язів. Крім того, встановлено його зв'язок з імунітетом і щитовидною залозою.

Дефіцит може призвести до рахіту, деформації та слабкості кісток. Тому усім діткам його призначають в осінній, зимній і весняний період, до травня місяця.

Важливими є також мікроелементи A B C E. Вони є в материнському молоці та сумішах. Додаткове їх призначення виписує педіатр. Лікар аналізує харчування дитяти. Якщо дитина часто хворіє, то імунітет підвищують спеціальними добавками для найменших.

Наша турбота про дитину з самого початку закладає основу для її здоров’я на все життя. Тому не забувайте купити комплекс вітамінів для немовлят в Україні.

 

VitaWorld пропонує:

Турбуючись про наймолодших клієнтів, пропонуємо добавки від відомих американських виробників, які ви зможете придбати після консультації з лікарем:

 

 

Радимо препарати:

  1. Рідкий Вітамін D3 для Дітей зі Смаком Ягід, 400 МЕ, Organic Vitamin D3 Drops, ChildLife, 6,25 мл

Американська компанія більше десятиліття виготовляє дитячі БАДи без додавання штучних інгредієнтів і глютену.

Була неодноразово відмічена різними преміями та нагородами. Так журнал для батьків Kiwi Magazine присвоїв компанії премію за найкращі та найбезпечніші товари для діток. Також здобув перемогу в номінації «Кращі харчові добавки – 2018», що проводило видання Better nutrition.

Даний препарат можна вживати з народження, але за вказівкою лікаря. Рідка формула підходить для вашої крихітки і сприяє засвоюваності організмом холекальциферолу.

 

 

  1. Рідкі Мультивітаміни для Немовлят, Смак Апельсину, Baby Plex, Animal Parade, Natures Plus, 2 рідкі унції

 

Natures Plus на ринку Америки з 1970-х років. Бренд зарекомендував себе як лідер в сфері якісних БАДів для діток. Розробив продукт для ослаблених дітей, при проблемах із зором і кістками.

До складу даного препарату входять необхідні для цього віку вітаміни та мінерали. Він підживлює всі системи: імунну, опорно-кісткову, мозкову. Рідка консистенція добре сприймається маленьким організмом. Сімейний лікар допоможе вам підібрати правильне дозування.

  1. Захист Імунітету, Essentials, First Defense, ChildLife, 118.5 мл

ChildLife – американьска компанія, яка спеціалізується на БАДах для малечі, випускає протиалергенну продукцію на натуральній основі.

Захищайте імунітет малюка, сироп дозволено приймати з 6 місяців, необхідно проконсультуватися зі спеціалістами. Він включає натуральні трави, які позитивно впливають на імунність, боротьбу з вірусами та бактеріями, а також здоровій розвиток.

VitaWorld піклується про ваші родини та надає можливість замовити американські вітаміни для немовлят в Україні за гарною ціною!