Американська художниця передала 20 тисяч доларів у фонд, який підтримує прикарпатських бійців

Маб Грейвз, відома американська художниця, що творить у стилі популярного сюрреалізму, створила серію із трьох картин про Україну у час війни. Вона продала цифрові версії цих картин і переказала 20 000 доларів на діяльність Координаційного центру Save Ukraine Now, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій. Про це повідомили на сайті "Тепле місто".

 

худ картини

 

 

Маб намалювала три картини, які символізують українок: молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху; матір, яка тримає двох маленьких дітей і залишається сміливою попри бурю; бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках.

 

Художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Усі з них за кілька днів стали бестселлерами у різних категоріях продажу. Отриману суму художниця переказала на рахунок Save Ukraine Now, оскільки знайома з Україною і відчуває спорідненість з українцями, які захищають свої цінності й країну.

 

«Якщо чесно, я сподівалася, що вдасться зібрати кілька тисяч доларів. І була дуже вражена, коли на сторінку пішов шалений потік відвідувачів. Всього за кілька днів я змогла переказати «Теплому місту» 20 тисяч доларів. Також додатково я змогла переказати кошти на медичні аптечки та на гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру, – ділиться Маб. – Це і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити».

 

Маб Грейвз професійно творить з 2009 року. Її роботи були представлені в галереях по всьому світу, часто зʼявляються у журналах, книгах і продавалися в 56 країнах. Лише на сторінці Маб на Etsy її твори купували майже 80 000 разів.