Astart

Зінга метал і компанія, ТВП ТзОВ

м. Дніпро, проспект Слобожанський, буд. 40А, офіс 46

Zinga Metall & Co заснована в 2004 році. Компанія зареєструвала право на використання торгової марки Zinga і технологій холодного цинкування, розроблених Патриком Вільмо та компанією Zinga Metall bvba.

  У 2005-2006 рр. ми розробили унікальні матеріали для холодного цинкування, зареєстрували їх патентом під торговою маркою Liquid ZinGalvanic. Наші матеріали успішно використовують в Україні та країнах СНД.

  Ми розуміємо, що наші клієнти потребують не тільки матеріалів холодного цинкування, тому ми розробили більш доступні та прості у нанесенні цинкові склади для грунтовки металу – під торговою маркою Liquid Zinc (Рідкий цинк) та ZingaMetall Primer.

  На початку 2009 року ми задалися метою знизити вартість товару, тому залучили допоміжні виробничі сили в Україні. Це дозволило значно знизити вартість товару, зберігши якість, підтверджену сертифікатами.

  На даний момент компанія Zinga Metall & Co пропонує широку лінійку цинкових матеріалів для захисту металу від корозії навіть в агресивних середовищах.

  Виробляємо та продаємо матеріали для холодного цинкування, цинкові матеріали, рідкий цинк, фарби з вмістом цинку, цинкові грунтовки по металу, антикорозійний грунт по іржі.

  Наносимо цинкові покриття на метал, здійснюємо цинкування металоконструкцій, відновлюємо раніше оцинковану поверхню. Захищаємо метал від корозії, не допускаємо появлення іржі.

Співробітник нашого підприємства в 2019 р. працював в Антарктиді на Українській станції ім. Вернадського, ремонтував дно резервуара для дизельного палива нашим матеріалом. 


Інформацію оновлено: 18.06.2020

Пропозиції

Матеріали для холодного цинкування

Можливо ви шукаєте: