Astart

Траксота, ТзОВ

Івано-Франківськ, вул. Юності, 33

Реклама

Elite Personnel

  ТзОВ "ТРАК СОТА" більше 10 років спеціалізується на поставках запасних частин для вантажної і причіпної техніки. За ці роки компанія зарекомендувала себе як надійного партнера та стабільного учасника ринку автомобільних запасних частин.

  На сьогоднішній день компанія "ТРАК СОТА" пропонує широкий асортимент якісних запчастин більш ніж від 40 світових виробників для автомобілів MAN, MB, RVI, VOLVO, SCANIA, IVECO, DAF, MERCEDES і до осей SAF, BPW, ROR, SMB. Компанія має головний офіс в Івано-Франківську. Ми єдині в області отримали ліцензію на встановлення та обслуговування тахографів для вантажних автомобілів та спецтехніки і являємось офіційними представниками поставщиків комплектуючих та запчастин для цифрових та аналогових тахографів.

  ТзОВ "ТРАК СОТА" пропонує вам широкий вибір автозапчастин для вантажних автомобілів. За тривалі роки роботи, наша компанія знайшла ту "золоту середину", яку так потребують власники вантажівок при підборі та пошуку запчастин. Навіть найвибагливішого клієнта здивують наші ціни на запчастини та строки їх доставки. Регулярне технічне обслуговування, своєчасний ремонт і якісні запчастини для вантажної техніки служать гарантією надійної і безперебійної роботи. У зв'язку з цим особливо важливим є співробітництво з перевіреним постачальником комплектуючих, яке дозволить купувати необхідні запчастини і витратні матеріали в стислі терміни і за максимально доступними цінами.

  Цифрові тахографи не підлягають ремонту. У разі поломки цифрового тахографа, необхідна заміна на новий пристрій. Ціна за ремонт тахографа залежить від рівня деформації деталей, необхідних для заміни. Компанія "ТРАК СОТА" пропонує запасні частини для ремонту тахографів. У випадку, якщо ремонт електронно-механічного пристрою неможливий - необхідно встановити цифровий тахограф, який має точні показники при запису даних.

Інформацію оновлено: 07.05.2020

Пропозиції