Додавання компанії в бізнес-каталог Афіша Прикарпаття

Слухові апарати SIEMENS

Слухові апарати SIEMENS

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 127а

Реклама

Тактика

    Компанія Siemens AT є світовим лідером у виробництві товарів для слабочуючих. Кожен 5-й слуховий апарат в світі SIEMENS. Ось вже більше 150 років слухові апарати Siemens допомагають людям з проблемами слуху знов увідчути всю яскравість палітри звуків.

    Ми, компанія Сміла-Аудіо, є офіційним дистриб'ютором Siemens АТ в Україні. Запршуємо Вас відвідати новий центр з підбору слухових апаратів в Івано-Франковську.

   В нашому центрі, Ви зможете отримати повний комплекс послуг з підбору та настройки слухових апаратів, замовити вкладиші, придбати елементи живлення або отримати сервісне обслуговування слухового апарату.

    Наш центр сертифікований фірмою виробником, а саме компанією Siemens Audiologishe Technik GmBH. (Німеччина). Наш асортимент і ціни не залишать Вас байдужим.Ми зможемо підібрати слуховий апарат на будь-яку втрату слуху і абсолютно за доступною ціною, оскільки є представниками фірми виробника вУкраїні і отримуємо апарати безпосередньо з заводу в Німеччині. Вся наша продукція сертифікована в Україні.

  Наші спеціалісти пройшли навчання та мають необхідний досвід, для надання послуг на найвищому Європейському рівні. Ми працюємо за європейськими стандартами, при цьому пропонуємо абсолютно доступні ціни. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем слабочуючих людей.

Свід. № 6693/2007 від 13.07.12р.

 

Пропозиції

Слухові апарати Siemens