Astart

Шафи-купе, Командор

с. Крихівці; вул. Слобідська, 2

Реклама

Доставка будівельних матеріалів

Компанія KOMANDOR – передовий виробник систем для шаф-купе, гардеробних, міжкімнатних перегородок та забудов ніш з понад 20-річною історією. Ми пропонуємо корпусні меблі на індивідуальне замовлення і готові варіанти облаштування інтер’єру приміщень за допомогою виробів Komandor.

Якість, практичність, ергономіка, естетика, функціональність, оригінальні стильові композиції, індивідуальність – фундаментальні основи діяльності нашої компанії. У нас Ви знайдете найкращі технологічні, конструкційні та дизайнерські пропозиції – усе для того, щоб наповнити Вашу оселю затишком, комфортом та особливою атмосферою.

Корпусні меблі Komandor – чудове просторове і функціональне вирішення не лише для Вашої домівки, а й для місць, де Ви працюєте чи відпочиваєте. У нагоді стане продукція фірми з колекції для офісу, готелю чи іншого закладу.

Прагнення до краси та максимальної зручності стимулюють нас до постійного вдосконалення наших продуктів, тому вироби Komandor – це якість, що пройшла випробування часом. Ми працюємо для того, щоб Ваше життя стало легшим, комфортнішим та сповненим позитивних емоцій.

Інформацію оновлено: 25.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.