Astart

ПП Ремавто

вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 11

Реклама

СДС Промбуд

ПП "Ремавто" є представником німецьких компаній FRIEDRICH DUSS GmbH та MASCHINENFABRIK OTTO BAIER GmbH в Україні та FEIN PARTNER по західному регіоні. А також є диллером шведської компанії Husqvarna.

Якщо мова йде про:
- відбійні молотки, комбіновані перфоратори, техніку алмазного свердління ми пропонуємо німецького виробника №1 у світі компанію FRIEDRICH DUSS .
- штроборізи, міксери, шліфувально-полірувальні машини,техніку алмазного свердління ми пропонуємо відомого німецького виробника компанію MASCHINENFABRIK OTTO BAIER.
- переносні верстати на магнітній подушці для корончатого свердління в металі, кутові шліфувальні машини,дрилі, стрічкові верстати для металообробки, електроножниці по металу, гвинтоверти, технології та інструменти по обробці нержавіючої сталі від винахідника електроінструменту з 1867 року німецької компанії FEIN.
- стінорізні машини,канатні машини, різчики дорожних покриттів, різчики свіжого бетону,каменерізні пили та плиткорізи ми пропонуєм шведську фірму Husqvarna.

Будівельний підрозділ підприємства виконує спеціальні роботи по свердлінню технологічних отворів, прорізання штроб, дверних та віконних пройомів методом алмазного свердління та різання в таких будівельних матеріалах як: армований бетон, бетон, цегляна кладка,моноліт, природній і штучний камінь.
Всі роботи проводяться з використанням сучасних алмазних технологій і передового устаткування, що дозволяє вирішити ряд завдань при будівництві, обробці приміщень, демонтажі споруд та будівель. При цьому, якого б діаметру не був би отвір, алмазне свердління виключає появу тріщин та осколків.

Новим напрямком діяльності підприємства є продаж та установка децентралізованої теплозберігаючої системи вентиляції з рекуперацією повітря.
Ми пропонуєм теплозберігаючі прямоточні системи рекуперації повітря Прана та Вентс, які забезпечать приток свіжого повітря в помешкання, офіс та позбавлять ваше приміщення від наслідків надмірної вологості таких як: конденсат на вікнах, грибок та пліснява на стінах, задуха в приміщенні. При цьому допоможе заощадити витрати на енергозбереження.

Інформацію оновлено: 11.01.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.

Можливо ви шукаєте: