Astart

Пан Диван, Магазин

вул. Гетьмана Мазепи,168а

Реклама

Shturman Tour, Туристичне агенство

«Пан Диван» — це великий виробник та постачальник якісних і доступних меблів для дому та офісу.
Компанія працює на ринку вже понад 20 років — це солідний вік, який свідчить про надійність і відповідальність.Великий досвід у меблевій сфері дозволив компанії досягнути неабияких успіхів. Завдяки чудовій команді професіоналів меблевої справи нині вона має розвинуті виробничі потужності та займає провідні позиції в меблевій галузі західного регіону.
«Пан Диван» співпрацює з передовими виробниками якісних меблів України і має мережу магазинів-представників у Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому.Компанія постійно вивчає та враховує потреби клієнтів, тому вже давно завоювала їхню лояльність. Тут відчувають ринок і завжди перебувають у тренді. Працівники «Пан Диван» — це справжні фахівці своєї справи. Тут вам підкажуть оптимальні рішення саме для ваших потреб та можливостей, дадуть детальні і чесні відповіді на всі запитання, адже меблі купуються на роки, і так хочеться бути впевненому, що все підійде на сто відсотків.
Сьогодні «Пан Диван» — це надійна меблева компанія, що динамічно розвивається. Її переваги — широкий асортимент, доступні ціни та індивідуальний підхід і турбота про клієнтів. Тут дійсно думають про ваш комфорт.Не зупиняючись на досягнутому, компанія активно використовує накопичений досвід і професіоналізм для подальшого розвитку та покращення якості меблів і обслуговування клієнтів.
Окрім товарів власного виробництва, «Пан Диван» пропонує широкий вибір меблів фірм-партнерів, щоб допомогти своїм клієнтам організувати домашній затишок через практичні і стильні меблеві рішення.  

Інформацію оновлено: 25.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.