Astart

Меблі з масиву дуба, Салон-магазин

вул. Мазепи, 168 ТЦ "Сільпо", 3-й поверх / вул. Хмельницького, 96

Реклама

СДС Промбуд

Велику частину свого життя людина проводить на кухні. Тому кухонні меблі мають бути зручними та милувати око, щоб приготування їжі було легким і приємним.

Кухонні меблі з масиву деревини є функціональними та екологічними. Вони дозволяють господиням проводимти час за приготуванням страв з натхненням та в хорошому настрої. Ці меблі створюють затишок та неповторний стиль класики. Окрім того, кухонні меблі з масиву дуба ніколи не виходять з моди.

Білий колір чи колір слонової кістки, темний фасад і колір натурального дерева, хороша та якісна фурнітура, цікаві дизайнерські рішення, врахування побажань покупця - все це дозволяє зробити наші меблі цікавими та неповторними. А при правильному догляді кухонні гарнітури з масиву дуба будуть тішити своїх власників довгі роки.

Неперевершена гармонія ліній, вишуканий стиль, екологічність, якість, міцність і просто гарний вигляд - все це якості притаманні меблям, виготовленим з масиву дуба.

Ваша вітальня отримає оформлення у класичному стилі, що дозволить почуватись впевнено та затишно у власній оселі. Меблі з масиву дуба - це вибір на довгі роки, повернення до традицій, це особливий шарм та хороший смак.

Висококласні майстри виготовляють ту, чи іншу модель, враховуючи необхідні для Вас розміри та колір. А матеріал, з якого створюються наші меблі, отримав свою популярність завдяки міцності, стійкості, безпеці та довговічності.

Інформацію оновлено: 25.02.2020

Пропозиції