Логотип Афіша Прикарпаття
Додавання компанії в бізнес-каталог Афіша Прикарпаття
Додати оголошення

Львівхолод, ТВК, ТзОВ

Львівхолод, ТВК, ТзОВ

м. Львів, вул. Угорська, 22

+38 (0322) 270-23-41

office2@lvivcold.com.ua

http://www.lvivcold.com.ua/

  Торгово-виробнича компанія "Львівхолод" – один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України з більш ніж десятирічним досвідом роботи в рітейлі. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж.

  Компанії належить мережа магазинів самообслуговування "Рукавичка" (129 магазинів), а також виробничі потужності, лабораторія, власний логістичний центр. Компанія сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки харчових продуктів ISO 9001, ISO 22000:2005. Як відомо, станом на сьогодні ця система управління якістю найбільш – авторитетна в світі, це низка міжнародних стандартів, кожен з яких присвячений різним аспектам управління безпекою продуктів харчування. Для мережі "Рукавичка" виготовляють товари під власними торговими марками "Кухарочка", "Традиція" , "Глянц" та "Гальба". Це дозволяє конкурувати по ціні та якості з товарами інших виробників. В компанії функціонує технологічна харчова лабораторія, акредитована Украгростандартом, що здійснює систематичний контроль якості усього асортименту продукції.

  Як надійний партнер ТВК "Львівхолод" добре відомий у ділових та підприємницьких колах. Співпрацюючи з понад 500 постачальниками, торгові підрозділи компанії щоденно пропонують своїм покупцям широкий асортимент продукції найвищої якості за низькими цінами, а також понад 130 позицій під власною торговою маркою "Кухарочка".

Пропозиції

Рукавичка запрошує на роботу