Виготовлення бетонних кілець, ФОП Рахміль В.

Виготовлення бетонних кілець для криниць, каналізацій. Люки для каналізацій, лотки для канав (фос). Доставка безкоштовна.

Сьогодні в будівництві дуже широко використовуються бетонні кільця, ціна яких варіюється залежно від того, які види кілець потрібні, який їхній розмір, міцність, матеріал, з якого вони виготовлені, і, звичайно, яка кінцева мета їх використання.

Кожен завод бетонних кілець виробляє величезну кількість, так як виробництво залізобетонних кілець (Україна) не відрізняється особливою складністю. Головне тут — це щоб використовувалося спеціальне обладнання, а також повністю дотримувалася технологія виготовлення кілець із залізобетону. Зверніть увагу, що на дійсно якісні і відповідають всім нормам і вимогам ЗБ кільця ціна не може бути вкрай низькою.

Кільця для криниць.
Залізобетонні кільця, перекриття кілець, днища — будівельні конструкції, призначені для влаштування колодязів для водопровідних потреб, а також теплових систем при будівництві будівель і споруд.

Кільця для каналізацій.
Одним з основних елементів, що використовуються при модернізації старих і будівництво нових оглядових, каналізаційних колодязів, є бетонні кільця. А так як без надійної каналізації неможлива експлуатація будь-якої будівлі, тож якістю залізобетонних і бетонних кілець для криниці повинна приділятися особлива увага

Бетонні кришки.

 

 

Інформацію оновлено: 21 травня

Бажаєте змінити інформацію про компанію? Звертайтесь за номером: +380 (98) 977-59-59