Astart

Бусел-Прикарпаття, ТзОВ

Івано-Франківськ, вул. Автолівмашівська, 5

Реклама

STARTER-IF

Бусел здійснює постачання архітектурного та інтер'єрного листового скла і дзеркала від провідних європейських та світових виробників, таких як: AGC (GLAVERBEL), Euroglas, Guardian, Pilkington, Saint-Gobain, PPG та пропонує широкий асортимент: флоат-скла, надпрозорого, кольорового, тонованого, енергозберігаючого, ламінованого, візерункового скла і дзеркала.

Підприємство розвиває високоякісні виробництва по обробці скла та виготовлення сертифікованих склопакетів з селективними властивостями, виконує оформлення інтер'єрів: склом, дзеркалами, склоблоками та вітражами.

Здійснює продаж, налагодження і сервісне обслуговування італійського професійного обладнання для обробки скла BAVELLONI, гартування скла TAMGLASS, а також лінії для виробництва склопакетів.

Завжди в наявності в широкому асортименті меблева фурнітура, кольорові склоблоки, комплектуючі до склопакетів, інструмент для роботи зі склом. Компанія також надає послуги спеціалізованої доставки скла, включаючи скло великих джамбо розмірів.

Завдяки розгалуженій мережі дилерів по всій території України, співпрацювати з нашою компанією зручно клієнтам з будь-якого регіону.

Інформацію оновлено: 20.02.2020

Пропозиції