Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ біля Міського Озера.

Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ  біля Міського Озера.
Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ  біля Міського Озера. Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ  біля Міського Озера. Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ  біля Міського Озера. Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ  біля Міського Озера.

Наталія

на ap.if.ua з 24.12.2020

Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ біля Міського Озера.

Хороша пропозиція однокімнатної квартири за актуальною знижкою! Насучасніший ЖК міста Івано-Франківськ з ідеальною локацією біля Міського Озера. Природа, розвинута інфраструктура, насичене соціально-культурне життя - це поєднання комфорту сучасності. Площа квартири - 37 м2. На цій квадратурі вдалось розмістити усе необхідне і навіть більше! Це про гардероб, який вмістить весь ваш одяг, взуття і зекономить місце у кімнатах для ваших улюблених речей Розташована квартира на 5/15 поверсі 😍🌇 У спальні дуже класні вікна, поруч з якими можна облаштувати затишну відпочинкову зону Комплекс відзначається своїми інноваційними технологіями та високим рівнем безпеки. Двір вільний від авто, наявне мультифункціональне спортивне поле, дитячий майданчик, спортклуб та багато іншого. Хіба можна залишитись байдужим до такої пропозиції? Особливо якщо вона на ЗНИЖЦІ🤩

Івано-Франківськ

Кількість кімнат: 1

Тип квартири: новобудова

Поверх: 5

Поверхів всього: 15

Площа: загальна, м кв.: 37

Тип ремонту: сирець

+38 (098) 783-33-32 +38 (095) 182-53-33
Зателефонувати