Astart

Корса, Вікна

вул. Південний Бульвар, 28

Реклама

Туристична агенція "Ozaran"

Завдяки високоякісним комплектуючим і багаторічній злагодженій роботі з партнерами, компанія «Вікна КОРСА» випускає продукцію максимальної якості. Щорічно наша компанія проходить аудит виробництва на відповідність європейським стандартам якості від концерну «REHAU», що підтверджується сертифікатами "Авторизований партнер РЕХАУ". Особливу увагу ми приділяємо виробництву енергозберігаючих конструкцій із застосуванням інноваційних технологій.

Сьогодні торгова марка «Вікна КОРСА» це розгалужена мережа філій та представництв у різних містах України, з головним офісом і виробничою базою в місті Вінниця. У кожному нашому представництві Вам запропонують широкий асортимент продукції: металопластикові вікна та двері, алюмінієві вікна та двері, розсувні конструкції, ворота та ролети, а також додаткові елементи. До Вашого вибору пропонується понад 200 варіантів декоративних і енергоефективних склопакетів.

Починаючи від засновників бренду Вікна КОРСА та дилерських компаній, кожен співробітник нашої мережі орієнтований на 100% задоволення клієнтів, тобто гарантоване виконання вимог законодавства і ділової етики. Саме це розуміння надає нам радість і задоволення від роботи кожного дня!

Інформацію оновлено: 03.02.2020

Пропозиції

Компанія ще не створила пропозиції

Дізнатись детальніше про пропозиції можна тут або зв'язавшись з нами.