0-800-500650

Категорії
Всі категоріїЗакрити
*

Угода користувача

Користуючись сайтом ap.if.ua та газетою "Афіша Прикарпаття", Ви погоджуєтеся з Угодою користувача.

 

 

Використання інформації

 

Сайт ap.if.ua (надалі «Сайт»), газета "Афіша Прикарпаття" та інформація, що розміщена в них, є об'єктом права власності ПП «Медіагрупа Афіша Інком" (надалі «Редакція»). Передрук і/або інше поширення матеріалів сайту можливе лише після отримання письмового дозволу від Редакції. Забороняється будь-яке використання цих матеріалів, в т.ч. в друкованій продукції, на інших сайтах, в програмних продуктах тощо.

Редакція дозволяє переглядати і демонструвати матеріали Сайту та газети виключно в особистих некомерційних цілях.

 

Реєстрація на сайті

 

Реєструючись на сайті ap.if.ua, Ви даєте свою згоду на збереження і обробку персональних даних, що здійснюються з метою надання послуг з розміщення та публікації рекламних та інших відомостей, в т.ч. оголошень, як у друкованому Виданні, так і на офіційному сайті. Компанія залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.

Відповідальність за безпеку унікальних логіна і пароля несе користувач. Редакція ніколи не вимагатиме надіслати або іншим чином передати логін і/або пароль або інші особисті дані користувача.

 

Відмова від відповідальності

 

Редакція не є гарантом достовірності, вичерпності або повноти матеріалів, викладених на сайті і/або у друкованому виданні, може не розділяти точки зору рекламодавців, подавачів оголошень, авторів статей та інших користувачів Сайту та газети.

Користувач (в т.ч. подавач оголошення або інший дописувач) несе повну, в тому числі і матеріальну відповідальність за зміст розміщеного ним оголошення як перед Редакцією, так і перед третіми особами у разі порушення правил і положень сервісу, законодавства України, авторських і господарських прав, прав на торговельні марки, а також у разі нанесення збитків, занепокоєння або незручностей третім особам.

Редакція у будь-який час без попередження може вносити зміни в матеріали і послуги, інформація щодо яких викладена на цьому Сайті.

Редакція за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (враховуючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту чи друкованого видання.