0-800-500650

Категорії
Всі категоріїЗакрити
*

Правила публікації оголошень та реклами

 

1. Оголошення можна подати телефоном (0-800-500-650), через вайбер (095 751-43-89), електронну пошту (ogol@ap.if.ua, 725959@ap.if.ua) або безпосередньо в редакції.

2. Обмежень щодо кількості оголошень немає, за винятком випадків зловживань і переповнення рубрики оголошеннями від однієї особи.

3. Оголошення про загублені документи, штампи і повідомлення про ліквідацію підприємств приймаються тільки в редакції при наявності відповідних документів.

4. Безкоштовні оголошення в рубрику "Знайомства" з телефонним номером та адресою подаються тільки безпосередньо в редакції при пред'явленні паспорта.

5. Оголошення і реклама про діяльність, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством України, публікуються тільки після пред’явлення нотаріально завіреної відповідної ліцензії.

6. Не пропонуйте заборонені товари та послуги.

7. Не розміщуйте оголошення, що містять рекламну інформацію, а також назву чи логотип фірми.

8. Не дозволяється розміщення оголошень про сумнівні способи отримання доходу, в тому числі і в мережі Інтернет.

9. Фото до оголошення має відповідати заголовку і опису оголошення і не містити логотипів та назв організацій.

10. Редакція залишає за собою право редакторської обробки поданої інформації з метою надання їй форми, зручної для читацького сприйняття. Оголошення, які не відповідають умовам публікацій, в газеті і на сайті НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ. Достовірність безкоштовних оголошень контролюється за вказаним у оголошенні телефоном.

11. Редакція просить вибачити їй помилки та неточності. Ми хочемо передати вам інформацію якомога швидше.

12. Кожне безкоштовне оголошення друкується мінімум один тиждень, а максимум - за бажанням клієнта.

13. Оголошення приймаються винятково українською мовою і мають вміщувати до 25 слів.

 

Редакція попереджує:

 

1. Відповідальність за інформацію в рекламі та оголошеннях несуть їх подавачі. Користувач має право реалізовувати належні йому товари та послуги за умови, що для цього не потрібно спеціальних дозволів, а також за умови дотримання чинної Угоди користувача.

2. Іноді автори оголошень та реклами можуть бути недобросовісними в контакті з вами. Будь ласка, будьте обережні та передбачливі.

3. Редакція рекомендує при звертаннях за оголошеннями з пропозиціями послуг вимагати ліцензію, яка би дозволяла діяльність у конкретній сфері послуг.

 

4. Претензії через невихід безкоштовних оголошень редакція не розглядає.

 

5. Претензії через невихід платних оголошень приймаються протягом 7 днів з моменту виходу газети (надаються компенсаційні виходи).

 

Відповідно до вимог Законодавства України, за редакційними правилами

 

НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ:

 

- оголошення і реклама про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрут, внутрішніх органів, крові і плазми, незареєстрованих комп’ютерних програм, державних нагород України, колишнього СРСР та інших країн, паспортів, трудових книжок, дипломів та інших документів; про пропаганду проституції;

 

- оголошення, які складаються з такої інформації, що не підлягає передачі іншим особам, політичного і релігійного характеру, яке дискредитує фізичних чи політичних осіб, з неприйнятними етичними мотивами, а також оголошення з проханням про матеріальну допомогу, з пропозицією про передплату чи поштові пересилки грошових переказів і цінних вкладів як оплату за товари і послуги;

 

- оголошення з пропозицією окультно-містичних послуг (в т.ч. знахарів, чаклунів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритистів, астрологів, віщунів тощо).

 

Редакція має право не приймати до публікації оголошення сумнівного змісту.

 

УВАГА!

 

Оголошення в рубрики "НЕРУХОМІСТЬ", "БУДІВЕЛЬНІ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ", "ПРОПОНУЮ РОБОТУ", "БЮРО ПОСЛУГ", "ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ", "СТОЛЯРНІ РОБОТИ" - платні.

 

Закриття номера:

 

Кольорова реклама – понеділок 15.00

Чорно-біла реклама – вівторок до 15.00

Оголошення – вівторок до 15:00

 

Типи платних оголошень:

 

А - Звичайне оголошення в платній рубриці до 25 слів ("Нерухомість", "Будівельні та ремонтні роботи", "Пропоную роботу", "Бюро послуг", "Столярні роботи", "Виготовлення меблів")

Б - Світла рамка, півжирний шрифт, до 20 слів

В - Темна рамка, оголошення до 20 слів, 4х4 см

Г - Оголошення, виділене фоном (чорний або сірий), до 20 слів, 4х4 см

Д - Темна рамка, оголошення до 25 слів, 4х6 см