E-mail
Пароль
  
Забули пароль?
№ 789
Середа 20 Вересня 2017 р.
Розширений пошук      RSS-Новини
Розділи оголошень
Афіша нерухомості
Ріелтори, забудовники
Меблі
Будівництво
Дизайн, інтер’єр
Автоафіша
Бізнес і техніка
Біржа праці
Знайомства
Бюро послуг
Туризм і відпочинок
Все для побуту
Останні новини
15-09-2017
Пластуни Івано-Франківська долучилися до допомоги добровольцям
Перегляд всіх новин
Мистецька афіша
01-08-2017
«Піккардійська Терція» продовжує черпати пісні із «колодязя» Володимира Івасюка
Перегляд всіх анонсів
Опитування
Ви найбільше довіряєте новинам:

з випусків новин на телебаченні
з газет, журналів
з Інтернету
з випусків новин на FM-радіо

Результати опитування
Афіша Прикарпаття  >  Перегляд новин  >  Новини докладно ...
УКРАЇНА І СВІТ АУКЦІОНИ ТА ТЕНДЕРИ НАШЕ МІСТО КУЛЬТУРА ПРО АФІШУ АКТУАЛЬНО ЕКОНОМІКА КРИМІНАЛ НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ СПОРТ МИСТЕЦЬКА АФІША ГРОМАДА АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Якщо фізичною особою було продано нерухоме майно, зазначене у п. 172.1 ст.172 Податкового кодексу України, а в подальшому даний договір продажу анульовано та те ж саме нерухоме майно продано повторно, тобто здійснено продаж одного об’єкта, то дохід з даного продажу не оподатковується, якщо таке майно перебуває у власності платника податку понад три роки.У разі якщо таке нерухоме майно перебуває у власності платника податку менше трьох років, то дохід від продажу підлягає оподаткуванню за ставкою в розмірі 5% від вартості такого об’єкта нерухомого майна. 

Оподаткування операцій з продажу об’єктів нерухомого майна регламентується ст. 172 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ). Згідно з п.172.1 ст.172 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається. Відповідно до п.172.2 ст.172 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у пункті 172.1 цієї статті, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в пункті 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу (5%).

Надруковано: 05-09-2017
Розділ: Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується
Сподобалось? Поділись з друзями ...

Схожі новини з розділу : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може
05-09-2017 : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Фізична особа – підприємець, яка на початок року була платником єдиного податку та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 01 квітня (01 липня або 01 жовтня), не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки така особа вже скористалась своїм ...
Представники прикарпатського осередку УДА побували на відкритті унікальної вежі-дзвіниці
28-08-2017 : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Представники прикарпатського осередку Української Добровольчої армії долучилися до урочистого відкриття «Вежі Пам’яті» – унікальної вежі-дзвіниці висотою 43 м, яку збудували на горі Діл в с. Недільна Старосамбірського району (Львівщина). У 1943 році на горі Діл відбувся запеклий бій між 105 ...
До Дня будівельника: будівництво на Івано-Франківщині
10-08-2017 : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

Будівництво є однією з важливих галузей економіки області, яка сприяє розвитку інфраструктури та модернізації виробничих потужностей, забезпечує мешканців області новим комфортним житлом, об’єктами соціальної, культурної та комунальної сфери. Будівельний комплекс Івано-Франківської області представлено як ...
Про посівні площі сільськогосподарських культур в Івано-Франківській області під урожай 2017 року
28-07-2017 : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

За результатами заключного обліку, посів сільськогосподарських культур під урожай 2017р. в області проведено на площі 382,1 тис.га проти 369,6 тис.га торік. Зернових та зернобобових культур посіяно 145,3 тис.га, що на 7,7 тис.га (на 5%) менше, ніж під урожай 2016р. У зерновій групі переважають посіви пшениці ...
На Тисмениччині провели черговий флешмоб щодо переваг легальної зайнятості
14-07-2017 : Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування для інформування населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області провели черговий флешмоб на тему «Ні зарплаті в ...


Подати оголошення
АФІША Волині
АФІША Рівне
Читайте в газеті
Новини Прикарпаття
Аукціони та тендери
Бізнес-довідник
Спецвипуски
Фотогалерея
Мапа сайту     Умови публікації оголошень     Книга відгуків     Як нас знайти
  2011-2016 © Рекламно-інформаційний тижневик "АФІША Прикарпаття"