E-mail
Пароль
  
Забули пароль?
№ 789
Середа 20 Вересня 2017 р.
Розширений пошук      RSS-Новини
Розділи оголошень
Афіша нерухомості
Ріелтори, забудовники
Меблі
Будівництво
Дизайн, інтер’єр
Автоафіша
Бізнес і техніка
Біржа праці
Знайомства
Бюро послуг
Туризм і відпочинок
Все для побуту
Останні новини
15-09-2017
Пластуни Івано-Франківська долучилися до допомоги добровольцям
Перегляд всіх новин
Мистецька афіша
24-04-2017
Ювілейний концерт з нагоди 40-річчя Івано-Франківського муніципального оркестру народної музики «Рапсодія»
Перегляд всіх анонсів
Опитування
Ви найбільше довіряєте новинам:

з випусків новин на телебаченні
з газет, журналів
з Інтернету
з випусків новин на FM-радіо

Результати опитування
Афіша Прикарпаття  >  Перегляд новин  >  Новини докладно ...
УКРАЇНА І СВІТ АУКЦІОНИ ТА ТЕНДЕРИ НАШЕ МІСТО КУЛЬТУРА ПРО АФІШУ АКТУАЛЬНО ЕКОНОМІКА КРИМІНАЛ НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ СПОРТ МИСТЕЦЬКА АФІША ГРОМАДА АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Фізична особа – підприємець, яка на початок року була платником єдиного податку та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 01 квітня (01 липня або 01 жовтня), не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки така особа вже скористалась своїм правом на застосування спрощеної системи оподаткування у поточному році.

Разом з тим, така фізична особа може перейти на спрощену систему оподаткування з 1 січня наступного року за умови відповідності вимогам ст. 291 Податкового кодексу України. Відповідно до п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку (п. 299.1 ст. 299 ПКУ).

У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов’язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку. (п. 299.5 ст. 299 ПКУ).

При цьому згідно з п. 299.6 ст. 299 ПКУ підставами для прийняття контролюючим органом рішення про відмову у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку є виключно: 1) невідповідність такого суб’єкта вимогам, встановленим ст. 291 ПКУ; 2) наявність у суб’єкта господарювання, який утворюється у результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації; 3) недотримання таким суб’єктом вимог, встановлених п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

Джерело : Прес-служба ДПІ у м. Івано-Франківську
Надруковано: 05-09-2017
Розділ: Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може
Сподобалось? Поділись з друзями ...

Схожі новини з розділу : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Договір на продане нерухоме майно було анульовано після першого продажу – повторний продаж не оподатковується
05-09-2017 : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Якщо фізичною особою було продано нерухоме майно, зазначене у п. 172.1 ст.172 Податкового кодексу України, а в подальшому даний договір продажу анульовано та те ж саме нерухоме майно продано повторно, тобто здійснено продаж одного об’єкта, то дохід з даного продажу не оподатковується, якщо таке майно перебуває у ...
Представники прикарпатського осередку УДА побували на відкритті унікальної вежі-дзвіниці
28-08-2017 : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Представники прикарпатського осередку Української Добровольчої армії долучилися до урочистого відкриття «Вежі Пам’яті» – унікальної вежі-дзвіниці висотою 43 м, яку збудували на горі Діл в с. Недільна Старосамбірського району (Львівщина). У 1943 році на горі Діл відбувся запеклий бій між 105 ...
До Дня будівельника: будівництво на Івано-Франківщині
10-08-2017 : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

Будівництво є однією з важливих галузей економіки області, яка сприяє розвитку інфраструктури та модернізації виробничих потужностей, забезпечує мешканців області новим комфортним житлом, об’єктами соціальної, культурної та комунальної сфери. Будівельний комплекс Івано-Франківської області представлено як ...
Про посівні площі сільськогосподарських культур в Івано-Франківській області під урожай 2017 року
28-07-2017 : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

За результатами заключного обліку, посів сільськогосподарських культур під урожай 2017р. в області проведено на площі 382,1 тис.га проти 369,6 тис.га торік. Зернових та зернобобових культур посіяно 145,3 тис.га, що на 7,7 тис.га (на 5%) менше, ніж під урожай 2016р. У зерновій групі переважають посіви пшениці ...
На Тисмениччині провели черговий флешмоб щодо переваг легальної зайнятості
14-07-2017 : Повернутися на спрощену систему оподаткування в поточному році платник не може

З метою привернення уваги громадськості до проблем неофіційного працевлаштування для інформування населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів працівники Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в області провели черговий флешмоб на тему «Ні зарплаті в ...


Подати оголошення
АФІША Волині
АФІША Рівне
Читайте в газеті
Новини Прикарпаття
Аукціони та тендери
Бізнес-довідник
Спецвипуски
Фотогалерея
Мапа сайту     Умови публікації оголошень     Книга відгуків     Як нас знайти
  2011-2016 © Рекламно-інформаційний тижневик "АФІША Прикарпаття"