0-800-500650

Категорії
Всі категоріїЗакрити

Вітаємо Вас на порталі «Афіша Прикарпаття»!

Тут Ви знайдете все, що потрібно: будь-які товари, інформацію щодо оренди, купівлі та продажу нерухомості на Прикарпатті, безліч пропозицій з працевлаштування, послуги з усіх сфер життя. Оголошення завжди актуальні – наша база оновлюється онлайн, оголошення дублюються на сайті та в друкованому виданні, що гарантує найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу пропозицію для покупця. В кожному свіжому номері до Вашої уваги пропозиції товарів та послуг! Розмістити безкоштовне оголошення у нас дуже просто – достатньо зареєструватись, обрати категорію, зробити привабливий опис, вказати ціну і контактні дані.

 

Пропонуємо користуватися нашим Бізнес-довідником, де розміщено інформацію понад 6000 підприємств на організацій області. Інформація оновлюється щодня!

 

Найвигідніші акційні пропозиції, знижки та розпродажі ви знайдете у розділі «Акції».

 

Актуальні події, місцеві новини, анонси культурно-мистецьких заходів на території області ми збираємо у рубриці «Новини».

 

Усе це і багато іншого на сторінках порталу ap.if.ua!

 

"Афіша Прикарпаття" – Ваш надійний партнер. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!

 

ПРО НАС

 

«Афіша Прикарпаття» - бізнес-проект, який  успішно працює на рекламному ринку Івано-Франківщини та всієї України і вміщує:

- друковане видання - рекламно-інформаційний тижневик «Афіша Прикарпаття»;

- основний сайт проекту - ap.if.uа;

- сторінки проекту у соцмережах.

 

Засновник та видавець – ПП «Медіагрупа «Афіша Інком»

 

«Афіша Прикарпаття» з’явилася в інформаційному бізнес-просторі Прикарпаття у 2001 році як газета безкоштовних оголошень, реклами та інформації. 

Ми пишаємося тим, що більше половини персоналу працює в «АП» понад 10 років! В редакції завжди дружня, злагоджена атмосфера.

За 16 років роботи на ринку реклами аудиторія «АП» збільшилася в рази і постійно росте, що робить рекламу у нас максимально ефективною.

 

ПРО ГАЗЕТУ

 

Виходить з 2001 року. Тираж – 11000 екземплярів щономера.

Періодичність виходу – 1 раз на тиждень (четвер). Об’єм видання – 80 сторінок (формат А3). Обкладинка крейдована, повноколірний друк. Внутрішні сторінки: 20 повноколірні, решта чорно-білі.

Розповсюджується через пункти продажу преси на території Івано-Франківської області та за передплатою через Укрпошту. Частина тиражу роздається безкоштовно нашим партнерам.

Ціна – 7 гривень.

 

В кожному випуску газети є близько 5000 оголошень та 300 інформаційно-рекламних матеріалів від рекламодавців.  

 

Вся інформація систематизована в рубриках: "Нерухомість", "Будівництво та ремонт", "Автоафіша", "Працевлаштування", "Бюро послуг", "Туризм, спорт, відпочинок", "Техніка та обладнання", "Меблі та предмети інтер’єру", "Все для побуту", "Мода, стиль, краса", "Дитячий світ", "Зоокуточок та рослини".

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЗЕТУ

 

Випуск №43 від 9 листопада 2017 р.

Випуск №42 від 2 листопада 2017 р.

Випуск №40 від 19 жовтня 2017 р.