0-800-500650

Категорії
Всі категоріїЗакрити
*

Вітаємо Вас на порталі «Афіша Прикарпаття»!

Тут Ви знайдете все, що потрібно: будь-які товари, інформацію щодо оренди, купівлі та продажу нерухомості на Прикарпатті, безліч пропозицій з працевлаштування, послуги з усіх сфер життя. Оголошення завжди актуальні – наша база оновлюється онлайн, оголошення дублюються на сайті та в друкованому виданні, що гарантує найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу пропозицію для покупця. В кожному свіжому номері до Вашої уваги пропозиції товарів та послуг! Розмістити безкоштовне оголошення у нас дуже просто – достатньо зареєструватись, обрати категорію, зробити привабливий опис, вказати ціну і контактні дані. 

 

Будь ласка, попередньо ознайомтесь з Користувацькою угодою та Правилами публікації оголошень та реклами!

 

Пропонуємо користуватися нашим Бізнес-довідником, де розміщено інформацію понад 6000 підприємств на організацій області. Інформація оновлюється щодня!

  

Актуальні події, місцеві новини, анонси культурно-мистецьких заходів на території області ми збираємо у рубриці «Новини».

 

Усе це і багато іншого на сторінках порталу ap.if.ua!

 

"Афіша Прикарпаття" – Ваш надійний партнер. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!

 

ПРО НАС

 

«Афіша Прикарпаття» - бізнес-проект, який  успішно працює на рекламному ринку Івано-Франківщини та всієї України і вміщує:

- друковане видання - рекламно-інформаційний тижневик «Афіша Прикарпаття»;

- основний сайт проекту - ap.if.uа;

- сторінки проекту у соцмережах.

 

Засновник та видавець – ПП «МЕДІАГРУПА АФІША ІНКОМ»

 

«Афіша Прикарпаття» з’явилася в інформаційному бізнес-просторі Прикарпаття у 2001 році як газета безкоштовних оголошень, реклами та інформації. 

Ми пишаємося тим, що більше половини персоналу працює в «АП» понад 10 років! В редакції завжди дружня, злагоджена атмосфера.

За 17 років роботи на ринку реклами аудиторія «АП» збільшилася в рази і постійно росте, що робить рекламу у нас максимально ефективною.

 

ПРО ГАЗЕТУ

 

Виходить з 2001 року. Тираж – 11000.

Періодичність виходу – 1 раз на тиждень (четвер). Об’єм видання – 76 сторінок (формат А3). Обкладинка крейдована, повноколірний друк. Внутрішні сторінки: 25 повноколірні, решта чорно-білі.

Розповсюджується через пункти продажу преси на території Івано-Франківської області та за передплатою через Укрпошту. Частина тиражу роздається безкоштовно нашим партнерам.

Рекомендована роздрібна вартість – 8 гривень.

 

В кожному випуску газети є близько 5000 оголошень та 300 інформаційно-рекламних матеріалів від рекламодавців.  

 

Вся інформація систематизована в рубриках: "Нерухомість", "Будівництво та ремонт", "Автоафіша", "Працевлаштування", "Бюро послуг", "Туризм, спорт, відпочинок", "Техніка та обладнання", "Меблі та предмети інтер’єру", "Все для побуту", "Мода, стиль, краса", "Дитячий світ", "Зоокуточок та рослини".